26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info Přihlášení Přihlásit
17. 10. QT Přerov Info

Statistiky partií 2015

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Martin Sobala564214075.0%5793884644
Martin Kuča604713078.3%5753925057
Jiří Kamín1186850057.6%5573577749
Luboš Vencl714823067.6%5553685236
Dagmar Rusá853946045.9%5543406858
Věra Majtánová874146047.1%5493526166
Jaroslav Kodym1459035.7%53935556
Pavel Vojáček1016536064.4%5343679667
Břetislav Basta1218040166.5%530383103126
Martina Iliasová763737250.0%5273615339
Hana Žibřidová865234060.5%5243616262
Barbora Hrůzová1034756045.6%5183447854
Radek Mannheim1175958050.4%5123587558
Jaromír Buksa553124056.4%5113694449
Michal Přikryl824141050.0%5093638073
Zbyněk Burda1125953052.7%5063608884
Pavel Žibřid865135059.3%5053715551
Aleš Horák895039056.2%5043588073
Petr Vejchoda311912061.3%5013501212
Filip Vojáček855233061.2%4983696261
Petr Landa1207543263.3%498368105107
Radana Williamsová803742146.9%4963446543
Michal Sikora981088.9%49442700
Marek Lašťovka21714033.3%4923501312
Milena Filipová1126349056.3%4903588468
Hana Kučová432815065.1%4893684437
Pavel Chaloupka774928063.6%4893606247
Jindra Buksová643330152.3%4883396945
Alexandra Willerthová824438053.7%4863546951
Petr Kuča642440037.5%4833194726
Jolana Kajzarová411724041.5%4833312919
Martin Daněk643925060.9%4823626950
Marek Holba522229143.3%4813533030
Tomáš Rodr1217842164.9%4803699898
Pavel Podbrdský836320075.9%4783867995
Milan Kuděj885236059.1%4763626147
Radim Hyršovský17107058.8%4753711717
Kateřina Rusá683829156.6%4733645556
Martin Hrubý1206951057.5%4703539782
Zuzana Strnadová1064758144.8%4693408468
Pavel Palička653530053.8%4693535553
Jiří Kučka1024755046.1%4693437461
Vít Sázavský663630054.5%4683644651
Jana Vacková1216851257.0%4673598688
Marcela Havelková662838042.4%4643355117
Jiří Kracík1215861248.8%4643488463
Viktor Hagenhofer712645036.6%4633237029
František Růžička1095355149.1%4623358354
Lenka Paličková271611059.3%4613591826
Martin Vacek1196257052.1%4603489753
Jana Vágnerová714229059.2%4593606440
Vojta Vacek1033370032.0%4583178453
Jiřina Fišerová231211052.2%4563582415
Josef Nerodil763046039.5%4553235150
Karel Sikora963066.7%45237900
Hana Závišková261313050.0%4523433116
Eva Baďurová783939050.0%4483395542
Raul Kačírek1085256048.1%4463479769
Milan Svrček351223034.3%4403184015
Jitka Svrčková351619045.7%4393283113
Markéta Gutmanová421824042.9%4383363520
Jakub Závada954055.6%43535400
Jindřich Sikora532429045.3%4353383530
Dana Fialová271017037.0%4343231718
Ivo Hradský954055.6%43437300
Ondřej Janovič351817051.4%4323383726
Richard Valent963066.7%43134700
Šárka Valentová936033.3%43133400
Michaela Marečková521834034.6%4283195737
Jana Hrušková491831036.7%4283165024
Jiří Matějček1688050.0%42635088
Zdenka Růžičková40931022.5%422304437
Niki Zgafasová351421040.0%4213283118
Jana Novotná471334027.7%4193033716
Mirka Zaisová261016038.5%4183322311
Jan Kovařík945044.4%41732994
Pavel Jeřábek18414022.2%4163101812
Kateřina Štrbáková18513027.8%416308138
Martin Zajíček1569040.0%416325135
Gabriela Gugová32923028.1%414311294
Tomáš Kuča844050.0%414335107
Zuzana Skálová27918033.3%413333612
Dana Němečková936033.3%412330105
Alena Fiedlerová945044.4%41233762
Marián Viochna532060.0%41033100
Zuzana Pospíšilová491930038.8%4063253722
Ivan Růžička401228030.0%4053034016
Livia Kubátová1789047.1%401323175
Petra Miartušová491732034.7%4013325226
Dagmar Mannheimová927022.2%39829182
Petra Špotáková17512029.4%39831186
Michaela Borecká936033.3%39231271
Milena Seidlová835037.5%38930871
Jana Pečenková954055.6%38932984
Yvetta Hlubinková835037.5%38534600
Marie Worková835037.5%38432400
Roman Čejka835037.5%38433383
Marta Marinová642066.7%37833552
Renata Volfová835037.5%37832894
Michal Závada725028.6%37733600
Aleš Kika835037.5%37530400
Marcela Tauferová16511031.3%372310182
Dana Závadová734042.9%37231700
Lenka Zlámalíková1468042.9%371307168
Markéta Šmídková945044.4%37131651
Drahomíra Venclová39831020.5%370292429
Michaela Hašková18513027.8%370294195
Libuše Bednarzová817012.5%36731900
Jaroslav Chudoba826025.0%36729971
Vladimír Vladyka16412025.0%364312151
Zuzana Marinková936033.3%36230881
Petr Mikšík945044.4%35931600
Martin Worek954055.6%35731600
Josef Pustka826025.0%35629500
Daniel Turek2322108.7%356267192
Jaroslav Biolek927022.2%34228506
Eva Pařízková22517022.7%339291236
Jiří Chudoba826025.0%33731283
Tomáš Machálek90900.0%326248106
Tomáš Hanák826025.0%32526570
Anna Křivoňová80800.0%31928000
Marie Jílková15411026.7%316266170
Zdeněk Vencl50500.0%29327680
Petr Rusý10100.0%21921900