Odkazy

Herna.net

Na herně si můžete zahrát scrabble (a nejen scrabble) on-line proti živým soupeřům. Nebývá problém najít soupeře v jakokoliv denní dobu, narazíte tam i na špičkové hráče.

http://scrabble.ik.cz

Novex

Novex je slovník používaný pro hru scrabble, který vytvořil Petr Vetešník. Na jeho stránkách lze zakoupit jeho elektronickou verzi.

http://vetesnik.webpark.cz/velex/velex.htm

WordMaster

WordMaster je program, proti kterému si můžete zahrát scrabble na svém počítači. Lze ho využít i pro analýzu partií. Autor je Martin Daněk.

http://www.danek.xf.cz/wm.htm

Scrabble - Mattel

Stránky společnosti Mattel, které propagují Scrabble. Najdete tam varianty Scrabblu, které jsou v prodeji - od cestovního po Scrabble pro juniory, pár scrabblových zajímavostí a další. Stránka má i svůj profil na Facebooku.

http://www.scrabble-hry.cz

ŽERT

Stránky, kde lze najít výsledky turnajů, rekordy nebo aktuální žebříček, autorem je Dan Zeman. Je možné, že se tam výsledky turnaje objeví o něco dřív než zde na webu. Údaje, které tam jsou, by se měly shodovat s údaji uvedenými zde, pokud byste našli nějakou nesrovnalost, napište nám (kontakt).

http://www.hrejsi.cz/cgi/zert/zert.pl

Diskuze o scrabblu na Pandoře

Konference, kde se řešily nejrůznější záležitosti týkající se scrabblu.

http://pandora.idnes.cz/conference/scrabble/

Stránky Petra Kaňovského

  • Nejhodnotnější partie: soutěž o nejbodovanější partii (tj. nejvyšší součet), která by teoreticky mohla být sehrána. http://www.kanovsky.cz/rekord.htm

Osobní stránky věnované scrabblu