05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení

Statistiky partií 2017

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Radek Baďura402119052.5%4763652724
Eva Baďurová401624040.0%4603261812
Břetislav Basta955539158.4%5533816279
Jaroslav Biolek16313018.8%348288125
Len H. Böhmová87978010.3%383281714
Jaromír Buksa734626163.7%5313606156
Jindra Buksová442222050.0%4363474231
Zbyněk Burda1307752159.6%49836111998
Helena Červenková927022.2%36427182
Barbora Červenková945044.4%44633385
Ladislav Čevela18711038.9%423335189
Martin Daněk644024062.5%4873605933
Dana Fialová18711038.9%441345164
Alena Fiedlerová936033.3%483320104
Milena Filipová784434056.4%4923615942
Jaroslav Gabriel30300.0%21321230
Jitka Gabrielová 30300.0%25220850
Gabriela Gugová491137123.5%4373075318
Markéta Gutmanová592830148.3%4883474635
Viktor Hagenhofer882860031.8%4163268226
Marcela Havelková502327046.0%5213313417
Yvetta Hlubinková954055.6%449349116
Marek Holba824438053.7%5203595157
Aleš Horák1236360051.2%5503649880
Martin Hrubý1397958257.6%45835510193
Jana Hrušková331319140.9%3943213414
Barbora Hrůzová23617026.1%4773381411
Vlasta Hucková945044.4%38733186
Radim Hyršovský442320153.4%4693624627
Pavel Chaloupka874938056.3%4503565340
Martina Iliasová1004950149.5%4933567978
Alena Jankovcová1065451151.4%45934410139
Ondřej Janovič231013043.5%4213251711
Marie Jílková90900.0%34328090
Raul Kačírek1285870045.3%49734911477
Jolana Kajzarová502228044.0%4123355443
Jiří Kamín1357460155.2%45235310770
Lukáš Karlec936033.3%40132574
Hana Kawiková16510134.4%416301213
Jiří Kracík843548142.3%4603416842
Ludmila Krejčí341915055.9%4383643330
Martin Kuča594415074.6%4763843538
Petr Kuča973362235.1%4443118031
Jiří Kučka1045051349.5%5273469777
Hana Kučová954055.6%41636376
Milan Kuděj825130162.8%4683645234
Romana Kukulová17611035.3%474337178
Soňa Kukulová826025.0%421308122
Petr Landa1287948162.1%56737295103
Marek Lašťovka734042.9%41635700
Věra Majtánová964452045.8%4893547273
Radek Mannheim1296761152.3%5133639761
Dagmar Mannheimová918011.1%368303111
Michaela Marečková582135237.9%4003146439
Petra Miartušová411526036.6%4153323821
Josef Nerodil853550041.2%4763277954
Jana Novotná26917034.6%400312275
Pavel Palička563123257.1%4723605135
Lenka Paličková362016055.6%4953604234
Pavel Podbrdský49409081.6%4943884138
Zuzana Pospíšilová421923045.2%4603254813
Michal Přikryl1176255053.0%5003638687
Tomáš Rodr1377067051.1%513365107104
Kateřina Rusá885334160.8%5583728276
Dagmar Rusá843746144.6%4423416953
František Růžička1064460242.5%4663358048
Vít Sázavský784433157.1%4973597758
Sebastián Sázavský835037.5%38330200
Milan Seidl826025.0%33929370
Milena Seidlová826025.0%36429851
Karel Sikora972077.8%47539199
Jindřich Sikora632438138.9%4553355736
Michal Sikora1679043.8%4583831113
Zuzana Skálová945044.4%455338133
Martin Sobala584215173.3%5273893842
Zuzana Strnadová1276264149.2%45534410570
Milan Svoboda936033.3%337283121
Milan Svrček26917034.6%403316238
Jitka Svrčková17512029.4%419324206
Marcela Tauferová918011.1%33029470
Daniel Turek40434212.5%363282367
Vojta Vacek1316565150.0%50335111478
Martin Vacek1388256059.4%48135711756
Jana Vacková1396969150.0%55235410775
Jana Vágnerová1186948158.9%48836010654
Richard Valent954055.6%47234598
Šárka Valentová954055.6%40332494
Petr Vejchoda752071.4%38735600
Luboš Vencl1066045157.1%4993628352
Marián Viochna945044.4%459338107
Vladimír Vladyka17611035.3%370299143
Robert Vlk936033.3%462340612
Filip Vojáček955540057.9%4663667068
Pavel Vojáček1187444062.7%4893629172
Alexandra Willerthová1196354253.8%5073478054
Radana Williamsová1074859044.9%5213467855
Lukáš Winkler90900.0%24219490
Mirka Zaisová532429045.3%4403295622
Jakub Závada945044.4%433342137
Hana Závišková1034357343.2%4763388245
Niki Zgafasová431726039.5%4303364022
Pavel Žibřid714328060.6%5603713632
Hana Žibřidová795127165.2%4803655043