05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení

Statistiky partií 2016

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Radek Baďura853062.5%47435400
Eva Baďurová702742139.3%4613376041
Břetislav Basta996533166.2%5593797780
Libuše Bednarzová918011.1%364296100
Věra Beranová817012.5%36828800
Jaroslav Biolek17611035.3%412306156
Jaromír Buksa794432357.6%5023557662
Jindra Buksová431825041.9%4563413822
Zbyněk Burda1206156352.1%5343658575
Dana Čejková826025.0%38733198
Ladislav Čevela1899050.0%4603422411
Martin Daněk643825160.2%4883616442
Dana Fialová271017037.0%3923242815
Milena Filipová1066244058.5%5233619370
Gabriela Gugová17512029.4%358296175
Markéta Gutmanová422220052.4%4983483726
Viktor Hagenhofer862757232.6%4043148226
Marcela Havelková562530145.5%4493413110
Yvetta Hlubinková241113045.8%43635600
Aleš Horák1306366148.8%45734910875
Ivo Hradský1697056.3%4373781014
Martin Hrubý1337160254.1%48736111896
Jana Hrušková331023030.3%4203212918
Barbora Hrůzová1005050050.0%4723488175
Radim Hyršovský18108055.6%4643572012
Pavel Chaloupka683434050.0%4863593833
Martina Iliasová1125952153.1%4953648583
Alena Jankovcová672839041.8%4303347220
Ondřej Janovič945044.4%50134488
Raul Kačírek924943053.3%5873518758
Jolana Kajzarová17511132.4%4133321212
Jiří Kamín1277551159.4%51335510263
Lukáš Karlec936033.3%38030353
Aleš Kika927022.2%35531682
Jaroslav Kodym1486057.1%39934400
Jan Kovařík844050.0%37533973
Blanka Kovaříková817012.5%34529682
Jiří Kracík1105653151.4%4783489451
Livia Kubátová27918033.3%402320307
Martin Kuča24168066.7%5133922019
Petr Kuča511832136.3%4193133412
Jiří Kučka1004455144.5%4723367055
Milan Kuděj1015942058.4%5123678252
Petr Landa1146252054.4%5133659082
Marek Lašťovka422616061.9%5023533226
Věra Majtánová844538154.2%5113657569
Radek Mannheim1156351155.2%5113608861
Dagmar Mannheimová18216011.1%391295111
Michaela Marečková521833135.6%3983124327
Hana Menšíková80800.0%30225570
Petra Miartušová331023030.3%4363213519
Josef Nerodil673235047.8%4383347358
Pavel Palička632934046.0%4613496537
Lenka Paličková271215044.4%4683432217
Eva Pařízková817012.5%32926381
Jana Pečenková936033.3%42234095
Pavel Podbrdský382711071.1%4503793836
Dana Pokorná231310056.5%4153452014
Zuzana Pospíšilová24816033.3%412323266
Michal Přikryl964549247.9%5073577778
Josef Pustka936033.3%381308112
Tomáš Rodr1297553158.5%550372108102
Kateřina Rusá704127260.0%5473667966
Dagmar Rusá743044040.5%4643365541
František Růžička975046152.1%4513439963
Ivan Růžička18216011.1%404304197
Zdenka Růžičková918011.1%36730381
Vít Sázavský955144053.7%5063586558
Milena Seidlová927022.2%38331173
Jindřich Sikora27719127.8%4393241512
Karel Sikora963066.7%416378910
Zuzana Skálová18810044.4%405339218
Martin Sobala624813178.2%4733904439
Zuzana Strnadová1054659043.8%5653448055
Milan Svrček351025028.6%4573252615
Jitka Svrčková361223134.7%4023223314
Petra Špotáková817012.5%36828850
Daniel Turek3423205.9%357272232
Vojta Vacek1296167147.7%4593469865
Martin Vacek1308148162.7%50036212071
Jana Vacková1297256156.2%597358102105
Jana Vágnerová945836061.7%5163609262
Richard Valent954055.6%425351116
Šárka Valentová936033.3%39331791
Petr Vejchoda817012.5%40529300
Luboš Vencl754232156.7%4783635539
Marián Viochna954055.6%42736697
Vladimír Vladyka33924027.3%367298306
Pavel Vojáček1076838164.0%4823679068
Filip Vojáček603525058.3%4883644336
Renata Volfová17511132.4%447341117
Alexandra Willerthová924843152.7%4783538355
Radana Williamsová1185265144.5%5123379656
Martin Worek936033.3%388325147
Marie Worková936033.3%359326112
Mirka Zaisová441727038.6%4303333820
Jakub Závada954055.6%49036787
Hana Závišková773839049.4%4653407241
Niki Zgafasová1889147.2%4363402315
Lenka Zlámalíková70700.0%34228900
Pavel Žibřid795325167.7%5013856159
Hana Žibřidová884344149.4%5283587852