05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení

Statistiky partií 2009

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Radek Baďura844638054.8%4993516961
Eva Baďurová21592123042.8%472339143117
Michal Bahník954055.6%419349116
Iveta Balušková1138027.3%308270122
Adam Bártů40400.0%30326841
Břetislav Basta1106941062.7%533378110126
Libuše Bednarzová511237225.5%448314101
Jaroslav Biolek361026027.8%3953084110
Jaromír Buksa1428258258.5%535364142129
Jindra Buksová1498069053.7%499354143112
Zbyněk Burda1829584353.0%473355167114
Petr Buryan945044.4%40932000
Petr Cigoš17215011.8%347274
Roman Čejka945044.4%376320133
Josef Černotík918011.1%41728422
Marcela Černotíková936033.3%411311105
Barbora Červenková18513027.8%433314178
Marie Červinková331419042.4%4863503221
Vladimíra Čeřovská826025.0%32927990
Ladislav Čevela361520143.1%4093133111
Martin Daněk1197346061.3%49736812095
Kateřina Drnková17611035.3%41533500
Martin Ďuriš713040143.0%4603506550
Tomáš Fanta1477050.0%4363541912
Dana Fialová927022.2%34530561
Alena Fiedlerová712447033.8%4143087415
Milena Filipová1528369054.6%480368158142
Jiřina Fišerová733439046.6%4663347141
Jan Franek271116040.7%406321259
Jiří Frejka563125055.4%4573505345
Jarmila Gardoňová945044.4%39933791
Josef Grosskopf783147039.7%4563237547
Ivana Grygarová241014041.7%3933032410
Gabriela Gugová591643027.1%376309456
Markéta Gutmanová19911881059.3%505356182161
Viktor Hagenhofer1093968236.7%4283199727
Ladislav Halouzka817012.5%339277
Yvetta Hlubinková1508367055.3%54635890151
Dana Holatová581246020.7%370287364
Marek Holba854638154.7%6273625466
Eva Holzová954055.6%38033284
Aleš Horák20411688056.9%514362160138
Marta Hradecká482027142.7%4773374723
Ivo Hradský1609565059.4%524359133120
Martin Hrubý21012287158.3%538358147106
Jana Hrušková743143041.9%4373187237
Barbora Hrůzová733340045.2%4453387048
Vlasta Hucková945044.4%36330704
Radim Hyršovský1106050054.5%56734810168
Pavel Chaloupka1197148059.7%494363110106
Andrea Chaloupková927022.2%36931971
Andrea Chloupková1789047.1%44134474
Jaroslav Chudoba17710041.2%424307175
Jiří Chudoba1789047.1%431348124
Martina Iliasová853748043.5%4853457850
Martina Jakubová936033.3%395308134
Zlata Jandová835037.5%40130162
Alena Jankovcová602733045.0%4603375919
Ondřej Janovič945044.4%359320103
Lucie Jechová943459136.7%4443238424
Pavlína Jirkovská936033.3%38531941
Pavlína Juráková30300.0%31428010
Michaela Kahánková725028.6%274224
Jana Kahánková70700.0%269231
Jolana Kajzarová261115042.3%415326
Jiří Kamín24514896160.6%498357191126
Marie Kaňovská1789047.1%475358165
Vladimír Kaňovský17611035.3%422326127
Petr Kaňovský17107058.8%447343176
Martin Kapler1096742061.5%4913648877
Lukáš Karlec927022.2%41732395
Dana Klimešová803941048.8%4773405039
Jaroslav Kodym684622067.6%4843677058
Dominika Kolářová732745137.7%4443136828
Marie Kolářová924545250.0%4713468948
Monika Koupilová381028026.3%4773233018
Marcela Kouřilová17512029.4%426321143
Jan Kovařík794435055.7%4943497932
Blanka Kovaříková662244033.3%3893216616
Jiří Kracík1537776050.3%45334014759
Ludmila Krejčí1157438365.7%53337310893
Zuzana Krejčová18108055.6%404340199
Jaroslava Kroužková963066.7%402356114
Livia Kubátová18711038.9%441330169
Martin Kuča1178631073.5%519386131126
Petr Kuča722149230.6%4173165725
Jiří Kučka1196455053.8%45734711599
Hana Kučová1006436064.0%45136012175
Milan Kuděj16711649270.1%546377165131
Soňa Kukulová17314017.6%39329390
Romana Kukulová834141150.0%5113399151
Nataša Lamrová34628017.6%346273310
Petr Landa1569857163.1%547365138142
Marek Lašťovka1257054156.4%510358124110
Jiřina Lehká421230028.6%3993043910
Žaneta Leová1759184052.0%572358134114
Pavel Macek16412025.0%376283126
Věra Majtánová20311190255.2%503363196180
Radek Mannheim245125120051.0%480352198134
Michaela Marečková902762130.6%4483149433
Zuzana Marinková581938133.6%394311584
Jiří Matějček603030050.0%5343565755
Sára Matějková613130050.8%4843516850
Tereza Matějková1507474250.0%485346134110
Petra Miartušová502326147.0%4403314725
Petr Mikšík27918033.3%4813121611
Miroslav Muroň734427261.6%4783647970
Dana Němečková945044.4%40132884
Josef Nerodil1969798149.7%453337154134
Markéta Niklová936033.3%405313100
Jaromír Nohavica1899050.0%4403481610
Martina Nohavicová18810044.4%4323331810
Jiří Novák18612033.3%404335189
Jan Novák15213013.3%369322199
Marcela Nováková18513027.8%352303192
Pavel Palička713833053.5%4793557044
Lenka Paličková623032048.4%5043506151
Eva Pařízková551639029.1%387281486
Eva Pavlorková441430031.8%423318347
Veronika Pavlů936033.3%35628362
Jana Pečenková945044.4%45034656
Martin Plesnivý70700.0%26923930
Pavel Podbrdský19014445176.1%566390204199
Dana Pokorná622635142.7%4703475436
Michal Pospíšil945044.4%422311125
Zuzana Pospíšilová823645144.5%4653398638
Barbora Pražáková90900.0%26123470
Pavlína Prokůpková512130041.2%4723255323
Michal Přikryl1357163153.0%522360116108
Josef Pustka462223148.9%4623464518
Tomáš Rodr1246856054.8%457351116100
Zdenka Rosypalová39434111.5%338253410
Milan Roupec936033.3%394332116
Věra Rudolfová945044.4%38533251
Dagmar Rusá1456382043.4%43633915696
Kateřina Rusá955836161.6%5013708977
Ivan Růžička661847128.0%4183036726
František Růžička1165362146.1%48534112159
Blažena Růžičková945044.4%36132192
Zdenka Růžičková17314017.6%351290160
Anna Rybínová834339152.4%5233458446
Monika Rybníkářová10100.0%230230
Sebastián Sázavský341024029.4%3913073523
Filip Sázavský835037.5%39734185
Vít Sázavský1157342063.5%47936610299
Milan Seidl16510134.4%378304121
Milena Seidlová16412025.0%378313163
Michal Sikora18812266064.9%548388137160
Jindřich Sikora1677195142.8%50734412393
Karel Sikora351619045.7%51436188
Zuzana Skálová623030250.0%442344126
Martin Sobala786018076.9%5293954848
Zuzana Strnadová502030040.0%4563355236
Jana Střítezská918011.1%32028970
Jan Suchánek271611059.3%4393592123
Milan Svrček461629135.9%4163145012
Jitka Svrčková471630135.1%4423274516
Renáta Szolonyová945044.4%380310104
Michaela Šámalová716014.3%32630181
Markéta Šmídková927022.2%418329114
Kateřina Štrbáková817012.5%38832092
Martin Tancer392415061.5%5073613020
Marcela Tauferová18612033.3%358305183
Miroslava Telecká16313018.8%398314
Ivana Umhöhová918011.1%33227491
Jana Ungerová1401400.0%29425791
Martin Vacek20412182159.6%509356201107
Jana Vacková20311981359.4%491351201149
Jana Vágnerová1548767056.5%50935514897
Martin Valášek18711038.9%427331227
Martin Válek16610037.5%451332137
Richard Valent964352145.3%5133374836
Tereza Valentová452025044.4%4203222117
Šárka Valentová952767128.9%410311459
Petr Vejchoda352312065.7%4663663825
Luboš Vencl1297751160.1%56836311794
Zdeněk Vencl817012.5%40130491
Drahomíra Venclová927022.2%31928191
Petr Vetešník271314048.1%4243433113
Vladimír Veyr39930023.1%3672913510
Jiří Vícha17710041.2%41332781
Marián Viochna1788692048.3%47635112289
Vladimír Vladyka551936034.5%378304524
Robert Vlk331419042.4%5223642322
Pavel Vojáček1418853062.4%485365134103
Filip Vojáček994158041.4%4923428653
Eva Vokounová936033.3%37532383
Renata Volfová662540138.6%4763407140
Iveta Vondrátová1407961056.4%559361136114
Vladimír Vyrobik945044.4%47638200
Weberová826025.0%345293
Alexandra Willerthová1658481050.9%49134411771
Radana Williamsová17562110336.3%44332917261
Mirka Zaisová1184571239.0%49932710345
Martin Zajíček936033.3%364325124
Jakub Závada814534256.8%5413534538
Michal Závada271016138.9%390323178
Dana Závadová271215044.4%435337179
Hana Závišková662935245.5%4813456932
Niki Zgafasová441925043.2%3923224715
Lenka Zlámalíková471829038.3%4303124417
Matěj Žaloudek716014.3%39531543
Pavel Žibřid1308842067.7%565385130126
Hana Žibřidová1538567155.9%480354150123