13. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
07. 09. T Třinec Info
14. 09. QT Brno Info Přihlášení
7. kvalifikační turnaj, Kroměříž

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7Kompenzační body
1Pavel Vojáček1881183930203942
2Petr Landa174281933055363
3Martin Vacek1613017361412836
4Jiří Kamín1551726552015229
5Vojta Vacek14955016554622
6Jana Vágnerová14710241922171055
7Tomáš Rodr143.503646042811
8Filip Vojáček142.5464615728.5
9Břetislav Basta136.51604682046
10Martin Hrubý1291302424331520
11Luboš Vencl12728363033
12Kateřina Rusá122.150015261417
13Aleš Horák122141203322528
14Pavel Palička121.5013504216
15Michal Přikryl118.342739030
16Pavel Chaloupka11826135524
17Radek Mannheim110.3334186181916.3
18Vít Sázavský1093421450
19Martin Sobala1055550
20Alena Jankovcová97.23676180030
21Milena Filipová96.222081650
22Milan Kuděj96123022824
23Jindra Buksová93.2181550010
24Pavel Podbrdský913655
25Jaromír Buksa90151083918
26Hana Závišková90412263111324
27Josef Nerodil89.8028280033
28František Růžička86.311004210419
29Zbyněk Burda83.6160129460
30Jana Vacková80191417110613
31Martina Iliasová78.3011161239
32Martin Daněk7524919617
33Radana Williamsová71.339013190
34Dagmar Rusá68.22020401311
35Věra Majtánová68422915
36Martin Worek52.10101626
37Hana Kučová5050
38Marek Holba46.3630730
39Alexandra Willerthová43.50022714
40Martin Kuča3939
41Markéta Gutmanová33.3033
42Marcela Havelková32.3022100
43Mirka Zaisová28.220260
44Radim Hyršovský286517
45Zuzana Strnadová2878544
46Jan Votava2626
47Viktor Hagenhofer20.400012035
48Raul Kačírek18.300018
49Niki Zgafasová18.29090
50Jiří Kracík18.1502128
51Lenka Paličková14.40140
52Jiřina Fišerová1212
53Karel Sikora1212
54Michal Sikora1111
55Eva Baďurová99
56Dana Fialová817
57Daniel Colett88
58Zuzana Skálová6.40006
59Dagmar Mannheimová44
60Jiří Kučka3.330
61Jana Hrušková33
62Daniel Turek2.4000002
63Žaneta Leová2.4002
64Michaela Marečková1.20001
65Jindřich Sikora1.101
66Jana Novotná0.8000000
67Len H. Böhmová0.500000
68Petr Kuča0.5000000
69Zuzana Pospíšilová0.50
70Adéla Svítková0.4000000
71Petra Miartušová0.300
72Jaromír Haupt0.3000
73Gabriela Gugová0.20000
74Marie Worková0.200
75Renata Volfová0.200
76Milan Fišer0.2000
77Petra Špotáková0.2000
78Miluše Šusterová0.200
79Markéta Drabiščáková0.20
80Alena Fiedlerová0.2000
81Jolana Kajzarová0.20
82Marcela Mojžíšová0.10
83Marián Viochna0.10
84Jan Zvěřina0.100
85Milena Seidlová0.10
86Milan Seidl0.10
87Tomáš Seidler0.10
88Jaroslav Biolek0.10
89Monika Pecková0.10
90Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace