11. 05. QT Kadaň Info Přihlášení Přihlásit
18. 05. T Třinec Info
01. 06. QT Hradec Králové Info Přihlášení

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4Kompenzační body
1Jiří Kamín11817265520
2Filip Vojáček107464615
3Martin Sobala1055550
4Martin Vacek9730173614
5Pavel Chaloupka94261355
6Pavel Vojáček881183930
7Michal Přikryl8842739
8Jindra Buksová83181550
9Tomáš Rodr82.8036460
10Petr Landa80.22819330
11Vojta Vacek76.3550165
12Jana Vágnerová7510241922
13Aleš Horák681412033
14Alena Jankovcová67367618
15Kateřina Rusá65.150015
16Luboš Vencl642836
17Břetislav Basta62.516046
18Martin Hrubý61.11302424
19Radek Mannheim61334186
20Jana Vacková6119141711
21Josef Nerodil56.102828
22František Růžička53.4110042
23Radana Williamsová52.139013
24Martin Daněk5224919
25Hana Kučová5050
26Vít Sázavský45342
27Hana Závišková45412263
28Dagmar Rusá44.2202040
29Věra Majtánová44422
30Milan Kuděj4412302
31Marek Holba436307
32Martin Kuča3939
33Zbyněk Burda37.1160129
34Markéta Gutmanová33.3033
35Jaromír Buksa3315108
36Marcela Havelková32.202210
37Milena Filipová30.22208
38Mirka Zaisová282026
39Radim Hyršovský286517
40Martin Worek26.101016
41Zuzana Strnadová247854
42Alexandra Willerthová22.50022
43Lenka Paličková14.1014
44Pavel Palička13.5013
45Viktor Hagenhofer12.400012
46Martina Iliasová11.3011
47Michal Sikora1111
48Niki Zgafasová9.190
49Eva Baďurová99
50Jiří Kracík8.15021
51Daniel Colett88
52Jiří Kučka33
53Jana Hrušková33
54Dana Fialová11
55Len H. Böhmová0.40000
56Jana Novotná0.4000
57Žaneta Leová0.400
58Petr Kuča0.30000
59Daniel Turek0.30000
60Petra Miartušová0.300
61Zuzana Skálová0.300
62Adéla Svítková0.20000
63Renata Volfová0.200
64Petra Špotáková0.2000
65Raul Kačírek0.200
66Miluše Šusterová0.200
67Markéta Drabiščáková0.20
68Gabriela Gugová0.2000
69Milan Fišer0.200
70Marián Viochna0.10
71Jan Zvěřina0.100
72Alena Fiedlerová0.100
73Marie Worková0.10
74Jaromír Haupt0.10
75Jaroslav Biolek0.10
76Monika Pecková0.10
77Eva Vondrášková0.10
78Michaela Marečková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace