Kvalifikace na mistrovství republiky 2017

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2017.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9qt10qt11Kompenzační body
1Petr Landa246300505050161011500.3
2Zbyněk Burda241.85030423619331136154631.8
3Pavel Vojáček238.14421639461013503328.1
4Jana Vágnerová224261615244636504215
5Martin Vacek20528208143933103055101
6Luboš Vencl19973928193622556
7Jiří Kamín1985592622330.177192042
8Hana Žibřidová1905524173955
9Kateřina Rusá187228461817281350
10Pavel Podbrdský18536555539
11Tomáš Rodr183100.12813159222646465
12Jaromír Buksa17924173312503322
13Břetislav Basta1710.1221946462018
14Vojta Vacek165131032636360.31524728
15Filip Vojáček161.8111020181330363342.8
16Jana Vacková15860.33019204819303920
17Martin Sobala1531425555
18Pavel Palička153465304230
19Martin Daněk14119520423916
20Vít Sázavský140200.169222855
21Martin Hrubý136331322330.2814170.2170.1
22Radek Mannheim132.450.10.12416283310111714.4
23Milan Kuděj131.2170.23942249
24Jiří Kučka1260.51836300.1205913
25Milena Filipová123.546500.5198
26Alexandra Willerthová1190.10.51826301518120.5
27Alena Jankovcová116964100.10.542151426
28Marek Holba11014463201413
29Pavel Chaloupka1093941326189
30Michal Přikryl1091824120.2112016197
31Pavel Žibřid10315551122
32Martin Kuča102422436
33Aleš Horák101120.190.55162861224
34Raul Kačírek9414110.10.114180.292611
35Martina Iliasová89.60.10.11115166181910.6
36Radana Williamsová830.10.21816220.5260.50
37Zuzana Strnadová82220.171510.1624484
38Jiří Kracík77.512176390.530.1
39Lenka Paličková683617141
40Radim Hyršovský67.1150.151730
41Věra Majtánová650.20.2281817110
42Ludmila Krejčí64.142220.1
43Jindra Buksová55.20.1260.1263
44Hana Závišková54130.2361123280.1
45Karel Sikora5050
46František Růžička4531914340.120.30.30.1
47Michal Sikora3939
48Markéta Gutmanová38.60.2330.350.1
49Dagmar Rusá34.38210.17160.2
50Radek Baďura3211912
51Mirka Zaisová30.5160.10.20.10.214
52Jolana Kajzarová27.40.391350.1
53Jindřich Sikora27.10.1120.30.1140.5
54Zuzana Pospíšilová26.40.1240.120.2
55Michaela Marečková19.700.170.2120.3
56Josef Nerodil18.50.170.10.10.250.160.2
57Viktor Hagenhofer14.40.10.1270.130.220.20.1
58Eva Baďurová13.5820.23.3
59Yvetta Hlubinková1313
60Richard Valent1212
61Hana Kučová1212
62Dana Fialová10.1100.1
63Ladislav Čevela1046
64Ondřej Janovič918
65Petr Kuča8.50.10.10.10.140.240.1
66Romana Kukulová808
67Šárka Valentová88
68Zuzana Skálová77
69Marcela Havelková5.50.30.150.1
70Petra Miartušová5.1230.1
71Hana Kawiková4.10.14
72Niki Zgafasová3.40.20.10.112
73Jakub Závada22
74Soňa Kukulová11
75Len H. Böhmová10.10.30.100.10.10.10.20
76Milan Svrček0.50.20.20
77Barbora Červenková0.50.5
78Daniel Turek0.50.10.100.10.1
79Jana Hrušková0.50.10.10.2
80Gabriela Gugová0.40.100.10.10.20
81Jaroslav Biolek0.40.20.2
82Jana Novotná0.20.100.1
83Vlasta Hucková0.20.2
84Jitka Svrčková0.10.10.1
85Vladimír Vladyka0.100.1
86Robert Vlk0.10.1
87Jaroslav Gabriel0.10.1
88Barbora Hrůzová0.10.10.1
89Marián Viochna0.10.1
90Jitka Gabrielová 0.10.1
91Sebastián Sázavský0.10.1
92Alena Fiedlerová0.10.1
93Helena Červenková0.10.1
94Milan Svoboda0.10.1
95Dagmar Mannheimová0.10.1
96Milena Seidlová0.10.1
97Milan Seidl0.10.1
98Lukáš Winkler00
99Lukáš Karlec00
100Marcela Tauferová00
101Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace