28. 10. QT Praha Info
04. 11. T Třinec Info
25. 11. MR Hostinné Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2017

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2017.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9qt10Kompenzační body
1Petr Landa24630050505016101150
2Zbyněk Burda227.250304236193311361530.2
3Pavel Vojáček22644216394610135033
4Jana Vágnerová2242616152446365042
5Martin Vacek2052820814393310305510
6Luboš Vencl1997392819362255
7Hana Žibřidová1905524173955
8Tomáš Rodr183100.1281315922264646
9Jiří Kamín1755592622330.1771920
10Jaromír Buksa169241733125033
11Jana Vacková15760.330192048193039
12Břetislav Basta153.10.12219464620
13Martin Sobala1531425555
14Pavel Palička153465304230
15Kateřina Rusá1502284618172813
16Vojta Vacek150131032636360.315247
17Pavel Podbrdský146365555
18Filip Vojáček143.41110201813303639.4
19Martin Hrubý136331322330.2814170.217
20Radek Mannheim126.150.10.124162833101114.1
21Jiří Kučka1260.51836300.1205913
22Martin Daněk125195204239
23Milan Kuděj122.2170.2394224
24Alexandra Willerthová1190.10.5182630151812
25Milena Filipová115.546500.519
26Pavel Chaloupka1093941326189
27Michal Přikryl1091824120.211201619
28Pavel Žibřid10315551122
29Marek Holba97144632014
30Alena Jankovcová96964100.10.5421514
31Raul Kačírek9214110.10.114180.2926
32Vít Sázavský85.1200.1692228
33Aleš Horák83120.190.551628612
34Radana Williamsová830.10.21816220.5260.5
35Zuzana Strnadová82220.171510.162448
36Jiří Kracík77.512176390.53
37Martina Iliasová75.40.10.11115166189.4
38Lenka Paličková683617141
39Martin Kuča664224
40Ludmila Krejčí644222
41Věra Majtánová55.30.20.22818171
42Hana Závišková54130.236112328
43Jindra Buksová52.20.1260.126
44Karel Sikora5050
45František Růžička4531914340.120.30.3
46Michal Sikora3939
47Markéta Gutmanová38.50.2330.35
48Radim Hyršovský37.1150.1517
49Dagmar Rusá34.18210.1716
50Radek Baďura3211912
51Jolana Kajzarová27.30.39135
52Jindřich Sikora27.10.1120.30.1140.5
53Zuzana Pospíšilová26.20.1240.12
54Michaela Marečková19.700.170.2120.3
55Josef Nerodil18.50.170.10.10.250.16
56Mirka Zaisová16.5160.10.20.10.2
57Viktor Hagenhofer14.40.10.1270.130.220.2
58Eva Baďurová13.5820.23.3
59Yvetta Hlubinková1313
60Richard Valent1212
61Dana Fialová10.1100.1
62Ladislav Čevela1046
63Ondřej Janovič918
64Petr Kuča8.50.10.10.10.140.24
65Romana Kukulová808
66Šárka Valentová88
67Zuzana Skálová77
68Marcela Havelková5.40.30.15
69Petra Miartušová523
70Hana Kawiková4.10.14
71Jakub Závada22
72Niki Zgafasová1.40.20.10.11
73Soňa Kukulová11
74Len H. Böhmová10.10.30.100.10.10.10.2
75Barbora Červenková0.50.5
76Milan Svrček0.50.20.2
77Daniel Turek0.50.10.100.10.1
78Jana Hrušková0.50.10.10.2
79Jaroslav Biolek0.40.20.2
80Gabriela Gugová0.40.100.10.10.2
81Vlasta Hucková0.20.2
82Jitka Svrčková0.10.10.1
83Vladimír Vladyka0.100.1
84Robert Vlk0.10.1
85Jana Novotná0.10.10
86Jaroslav Gabriel0.10.1
87Marián Viochna0.10.1
88Jitka Gabrielová 0.10.1
89Alena Fiedlerová0.10.1
90Helena Červenková0.10.1
91Milan Svoboda0.10.1
92Barbora Hrůzová0.10.1
93Dagmar Mannheimová0.10.1
94Milena Seidlová0.10.1
95Milan Seidl0.10.1
96Lukáš Winkler00
97Lukáš Karlec00
98Marcela Tauferová00
99Marie Jílková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace