05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení

Statistiky partií 2011

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Radek Baďura743057.1%42436388
Eva Baďurová1647687146.6%47534012875
Břetislav Basta1479948067.3%612385149179
Libuše Bednarzová511437027.5%397316243
Jan Bernášek80800.0%293238102
Jaroslav Biolek26422015.4%350301235
Jaromír Buksa1217249059.5%556364121109
Jindra Buksová1075650152.8%4853519283
Petr Burda351817051.4%4403523626
Zbyněk Burda1467670052.1%506357132101
Roman Čejka532428146.2%4793376035
Josef Černotík90900.0%318287102
Marcela Černotíková936033.3%372301112
Ladislav Čevela826025.0%37331984
Martin Daněk825328165.2%5253708565
Kateřina Drnková945044.4%40634173
Martin Ďuriš945044.4%40632694
Jan Dvořák16511031.3%373278128
Tomáš Fanta231211052.2%4043542113
Dana Fialová441925043.2%413319377
Alena Fiedlerová936033.3%37530362
Milena Filipová1226755054.9%50136411791
Jiřina Fišerová1899050.0%393327187
Josef Grosskopf1013467033.7%4483239856
Gabriela Gugová42834019.0%407301404
Markéta Gutmanová271611059.3%4483622321
Viktor Hagenhofer1124072035.7%4653189529
Marcela Havelková18612033.3%402313194
Yvetta Hlubinková622834045.2%6123543339
Marek Holba1056143158.6%5733709091
Aleš Horák1779679254.8%511357141106
Ivo Hradský1317554258.0%5123559487
Martin Hrubý1879987153.2%495360142103
Jana Hrušková512130041.2%4263205734
Barbora Hrůzová923953042.4%4463367539
Radim Hyršovský613130050.8%4603585740
Pavel Chaloupka694029058.0%4793696051
Roman Chmela835037.5%39633600
Jaroslav Chudoba18612033.3%390309157
Jiří Chudoba18810044.4%435341135
Martina Iliasová954945152.1%5453548269
Lucie Jechová441727038.6%4153313211
Raul Kačírek984057141.3%4483308830
Jolana Kajzarová1138027.3%34630421
Jiří Kamín17910673059.2%55935813783
Marie Kaňovská1569040.0%463339103
Petr Kaňovský20911045.0%405327137
Vladimír Kaňovský17710041.2%426339157
Martin Kapler1206852056.7%564360117104
Lukáš Karlec18810044.4%3953312114
Hana Kawiková716014.3%363293
Aleš Kika24816033.3%38531300
Dana Klimešová844043148.2%4213436257
Jaroslav Kodym321066.7%42237431
Marie Kolářová972077.8%457376811
Marcela Kouřilová17611035.3%4053421911
Jan Kovařík211110052.4%4203252110
Blanka Kovaříková1349030.8%453316154
Jiří Kracík522824053.8%4483424418
Ludmila Krejčí871087.5%437399109
Zuzana Krejčová826025.0%40032962
Livia Kubátová351322037.1%444316359
Petr Kuča933657038.7%4383208337
Martin Kuča937221077.4%5233919480
Jiří Kučka783741047.4%4813457155
Hana Kučová1066640062.3%50935910069
Milan Kuděj1067036066.0%5413769263
Romana Kukulová311120035.5%4443382914
Petr Landa1338548063.9%499365125105
Marek Lašťovka1075749153.7%53535511695
Irena Lauermannová945044.4%37132592
Žaneta Leová1035944057.3%5173626364
Věra Majtánová1457866154.1%508360128119
Radek Mannheim19110881257.1%522360156108
Michaela Marečková531536230.2%4263124725
Věra Marková581444024.1%360294503
Jiří Matějček1387166151.8%503364136138
Tereza Matějková773443044.2%4763395641
Sára Matějková563323058.9%4423445138
Petra Miartušová502129042.0%4673374420
Josef Nerodil18073106140.8%544334123109
Pavel Palička894444150.0%4973549667
Lenka Paličková622635142.7%4333467554
Eva Pařízková826025.0%34830643
Pavel Podbrdský1047627173.6%58038610096
Jana Poláková80800.0%263229
Zuzana Pospíšilová17512029.4%392323146
Štěpánka Procházková14311021.4%348294124
Pavlína Prokůpková522824053.8%4543523831
Michal Přikryl1086543060.2%4923659692
Josef Pustka511734033.3%4103294526
Tomáš Rodr1387761055.8%492361124110
Zdenka Rosypalová3333009.1%338248301
Dagmar Rusá874443050.6%4703508262
Kateřina Rusá995840159.1%4893649695
František Růžička1205267143.8%56033410760
Ivan Růžička491631234.7%4003064318
Zdenka Růžičková25322012.0%343293261
Anna Rybínová963066.7%446362117
Sebastián Sázavský835037.5%43431697
Vít Sázavský713831254.9%5113637760
Milan Seidl817012.5%34730570
Milena Seidlová945044.4%360312121
David Shánělec17710041.2%359322199
Michal Sikora1509851165.7%542388116125
Jindřich Sikora1406080042.9%5073409987
Zuzana Skálová602733045.0%4303352011
Martin Sobala684622067.6%4913754643
Zuzana Strnadová1204674038.3%46132910074
Milan Svrček682938143.4%4553275722
Jitka Svrčková662541037.9%5023257133
Markéta Šmídková25421016.0%401306219
Marcela Tauferová17413023.5%362301151
Vojtěch Trmal16313018.8%453319126
Martin Vacek1549657162.7%46535715386
Jana Vacková1548270253.9%587354139110
Jana Vágnerová1428259158.1%50535713879
Richard Valent532528047.2%4383481916
Šárka Valentová42833120.2%390307125
Miroslav Vaňo936033.3%386342139
Petr Vejchoda23149060.9%4773602412
Zdeněk Vencl936033.3%36628781
Luboš Vencl1125953052.7%5263668463
Drahomíra Venclová561046017.9%3842894710
Petr Vetešník844050.0%41033094
Marián Viochna1296762051.9%5263559872
Vladimír Vladyka391325134.6%416319383
Robert Vlk1349030.8%517337118
Filip Vojáček994850149.0%47235110068
Pavel Vojáček1438359158.4%511365140108
Renata Volfová612535141.8%4313316334
Iveta Vondrátová915139156.6%49735710068
Alexandra Willerthová1337260154.5%5353559563
Radana Williamsová1536587142.8%47834313677
Mirka Zaisová692841040.6%4723396539
Michal Závada351519144.3%422329106
Jakub Závada724031156.3%4743643631
Dana Závadová341024029.4%460331113
Hana Závišková271314048.1%4713462420
Niki Zgafasová452025044.4%4663445226
Lenka Zlámalíková581641128.4%4183096425
Pavel Žibřid774927164.3%4993727175
Hana Žibřidová1136845060.2%49536311090