26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info

Statistiky partií 2015

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Michal Sikora981088.9%49442700
Martin Kuča604713078.3%5753925057
Martin Sobala564214075.0%5793884644
Pavel Podbrdský836320075.9%4783867995
Břetislav Basta1218040166.5%530383103126
Karel Sikora963066.7%45237900
Ivo Hradský954055.6%43437300
Radim Hyršovský17107058.8%4753711717
Pavel Žibřid865135059.3%5053715551
Jaromír Buksa553124056.4%5113694449
Tomáš Rodr1217842164.9%4803699898
Filip Vojáček855233061.2%4983696261
Petr Landa1207543263.3%498368105107
Hana Kučová432815065.1%4893684437
Luboš Vencl714823067.6%5553685236
Pavel Vojáček1016536064.4%5343679667
Kateřina Rusá683829156.6%4733645556
Vít Sázavský663630054.5%4683644651
Michal Přikryl824141050.0%5093638073
Milan Kuděj885236059.1%4763626147
Martin Daněk643925060.9%4823626950
Hana Žibřidová865234060.5%5243616262
Martina Iliasová763737250.0%5273615339
Jana Vágnerová714229059.2%4593606440
Zbyněk Burda1125953052.7%5063608884
Pavel Chaloupka774928063.6%4893606247
Lenka Paličková271611059.3%4613591826
Jana Vacková1216851257.0%4673598688
Jiřina Fišerová231211052.2%4563582415
Milena Filipová1126349056.3%4903588468
Aleš Horák895039056.2%5043588073
Radek Mannheim1175958050.4%5123587558
Jiří Kamín1186850057.6%5573577749
Jaroslav Kodym1459035.7%53935556
Jakub Závada954055.6%43535400
Alexandra Willerthová824438053.7%4863546951
Martin Hrubý1206951057.5%4703539782
Marek Holba522229143.3%4813533030
Pavel Palička653530053.8%4693535553
Věra Majtánová874146047.1%5493526166
Marek Lašťovka21714033.3%4923501312
Jiří Matějček1688050.0%42635088
Petr Vejchoda311912061.3%5013501212
Jiří Kracík1215861248.8%4643488463
Martin Vacek1196257052.1%4603489753
Raul Kačírek1085256048.1%4463479769
Richard Valent963066.7%43134700
Yvetta Hlubinková835037.5%38534600
Barbora Hrůzová1034756045.6%5183447854
Radana Williamsová803742146.9%4963446543
Jiří Kučka1024755046.1%4693437461
Hana Závišková261313050.0%4523433116
Zuzana Strnadová1064758144.8%4693408468
Dagmar Rusá853946045.9%5543406858
Jindra Buksová643330152.3%4883396945
Eva Baďurová783939050.0%4483395542
Jindřich Sikora532429045.3%4353383530
Ondřej Janovič351817051.4%4323383726
Alena Fiedlerová945044.4%41233762
Michal Závada725028.6%37733600
Markéta Gutmanová421824042.9%4383363520
Marta Marinová642066.7%37833552
Marcela Havelková662838042.4%4643355117
František Růžička1095355149.1%4623358354
Tomáš Kuča844050.0%414335107
Šárka Valentová936033.3%43133400
Zuzana Skálová27918033.3%413333612
Roman Čejka835037.5%38433383
Petra Miartušová491732034.7%4013325226
Mirka Zaisová261016038.5%4183322311
Marián Viochna532060.0%41033100
Jolana Kajzarová411724041.5%4833312919
Dana Němečková936033.3%412330105
Jan Kovařík945044.4%41732994
Jana Pečenková954055.6%38932984
Niki Zgafasová351421040.0%4213283118
Jitka Svrčková351619045.7%4393283113
Renata Volfová835037.5%37832894
Martin Zajíček1569040.0%416325135
Zuzana Pospíšilová491930038.8%4063253722
Marie Worková835037.5%38432400
Dana Fialová271017037.0%4343231718
Josef Nerodil763046039.5%4553235150
Livia Kubátová1789047.1%401323175
Viktor Hagenhofer712645036.6%4633237029
Michaela Marečková521834034.6%4283195737
Libuše Bednarzová817012.5%36731900
Petr Kuča642440037.5%4833194726
Milan Svrček351223034.3%4403184015
Dana Závadová734042.9%37231700
Vojta Vacek1033370032.0%4583178453
Martin Worek954055.6%35731600
Petr Mikšík945044.4%35931600
Markéta Šmídková945044.4%37131651
Jana Hrušková491831036.7%4283165024
Vladimír Vladyka16412025.0%364312151
Michaela Borecká936033.3%39231271
Jiří Chudoba826025.0%33731283
Petra Špotáková17512029.4%39831186
Gabriela Gugová32923028.1%414311294
Pavel Jeřábek18414022.2%4163101812
Marcela Tauferová16511031.3%372310182
Zuzana Marinková936033.3%36230881
Milena Seidlová835037.5%38930871
Kateřina Štrbáková18513027.8%416308138
Lenka Zlámalíková1468042.9%371307168
Aleš Kika835037.5%37530400
Zdenka Růžičková40931022.5%422304437
Ivan Růžička401228030.0%4053034016
Jana Novotná471334027.7%4193033716
Jaroslav Chudoba826025.0%36729971
Josef Pustka826025.0%35629500
Michaela Hašková18513027.8%370294195
Drahomíra Venclová39831020.5%370292429
Eva Pařízková22517022.7%339291236
Dagmar Mannheimová927022.2%39829182
Jaroslav Biolek927022.2%34228506
Anna Křivoňová80800.0%31928000
Zdeněk Vencl50500.0%29327680
Daniel Turek2322108.7%356267192
Marie Jílková15411026.7%316266170
Tomáš Hanák826025.0%32526570
Tomáš Machálek90900.0%326248106
Petr Rusý10100.0%21921900