Poslední turnaj:

Výsledky turnaje zatím nejsou k dispozici.

04. 04. QT Přerov Info Přihlášení Přihlásit
18. 04. T Třinec Info
25. 04. QT Kadaň Info

Přihláška za člena ČAS

Členem ČAS se stává osoba, která má přiděleno dočasné nebo členské číslo a zaplatí členské příspěvky za příslušný kalendářní rok. Příspěvky na kalendářní rok činí:

  • 300 Kč pro osoby výdělečně činné,
  • 150 Kč pro děti, studenty, důchodce, nezaměstnané a rodiče na rodičovské dovolené.

Platit můžete v hotovosti hospodářce ČAS, nebo na účet ČAS č. 1688029016/3030 u Air bank. Jako variabilní symbol uvedete Vaše členské nebo dočasné číslo. Bez správného variabilního čísla Vaši platbu nebudeme moci identifikovat a připravíte se o členské výhody!

Členské číslo Vám již bylo přiděleno, pokud jste se v minulosti členem ČAS byli nebo jste se zúčastnili nějakého scrabblového turnaje, započítávaného do žebříčku ČAS. Pokud své členské číslo neznáte, najdete ho v seznamu, případně Vám ho výbor ČAS Vám na požádaní sdělí.

Pokud jste se ještě žádného turnaje nezúčastnili (nemáte členské číslo), požádejte výbor o dočasné číslo. V e-mailu uveďte jméno, datum narození, adresu a telefon. ČAS Vaše údaje bude uchovávat a používat k zasílání informací o scrabblovém dění. ČAS tyto údaje bez Vašeho výslovného souhlasu nikomu jinému neposkytne.