26. 10. QT Praha Info Přihlášení Přihlásit
27. 10. MR2 Praha Info Přihlášení Přihlásit
23. 11. MR Praha Info

Statistiky partií 2010

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Pavel Podbrdský31265083.9%4893922421
Martin Kuča947321077.7%4983838980
Martin Sobala16211943073.5%515382111109
Martin Tancer322210068.8%4843763525
Petr Vejchoda15105066.7%4743701814
Ludmila Krejčí976433066.0%49737310283
Pavel Chaloupka976334064.9%4863719390
Hana Žibřidová775027064.9%4753609080
Pavel Žibřid734726064.4%5423727864
Luboš Vencl986235163.8%4773699569
Jaromír Buksa966135063.5%47636110178
Jiří Kamín18111465263.5%47035714184
Marek Lašťovka1056639062.9%460362114107
Zuzana Krejčová853062.5%43234694
Aleš Horák18911771162.2%490356140125
Petr Landa1147043161.8%550376128133
Jakub Závada1006138161.5%5373665154
Martin Daněk835132061.4%5443708274
Martin Kapler1126844060.7%53036310893
Kateřina Rusá1066442060.4%499366108102
Milena Filipová1006040060.0%57837011198
Pavel Vojáček1398256159.4%50136912799
Iveta Vondrátová915437059.3%4773589472
Markéta Gutmanová734229258.9%4753597062
Petr Burda17107058.8%4133571917
Milan Kuděj1217150058.7%49836811977
Jaroslav Kodym583424058.6%5023576543
Břetislav Basta1116546058.6%547372108116
Radek Mannheim17710374058.2%54936013287
Marek Holba784533057.7%5193757487
Michal Sikora1569066057.7%573376113107
Alexandra Willerthová1317555157.6%5223507652
Sára Matějková593425057.6%5253573220
Ivo Hradský19110981157.3%514356152150
Vít Sázavský955441056.8%5413668677
Martin Vacek1548767056.5%47835917093
Jana Vacková1578769155.7%514353158103
Jindra Buksová1156451055.7%53335112786
Jiří Frejka18108055.6%3863342014
Richard Valent794335155.1%4533451915
Hana Kučová904940155.0%5683578671
Žaneta Leová1286959053.9%4773528864
Yvetta Hlubinková914942053.8%4683583418
Zbyněk Burda1578472153.8%509353167123
Marie Kaňovská1798052.9%405347229
Jan Suchánek1798052.9%4343531513
Jiří Matějček874641052.9%5013608384
Jiří Kučka1286760152.7%496345135102
Filip Vojáček934944052.7%45534610152
Pavel Palička442321052.3%5133493625
Martin Hrubý1809386151.9%48235713395
Tomáš Rodr1316764051.1%458354120106
Jiří Kracík1286563050.8%52834514557
Věra Majtánová1577978050.3%514353141113
Jiřina Fišerová422121050.0%4403393619
František Růžička984949050.0%43233110156
Radek Baďura281414050.0%4383442216
Zuzana Skálová814040150.0%4753422211
Jana Vágnerová1155758049.6%47935111752
Dana Klimešová532627049.1%4843343424
Michal Přikryl813941148.8%5403707781
Zuzana Strnadová683335048.5%4043338054
Josef Nerodil1356569148.5%5083348278
Tereza Matějková1276066147.6%5373507566
Dana Pokorná1889147.2%4213412311
Hana Závišková361719047.2%4783513218
Marián Viochna1034854147.1%4863466642
Robert Vlk1578046.7%4473621820
Martin Válek241113045.8%4363232513
Radim Hyršovský1165363045.7%47835412074
Josef Grosskopf1004453345.5%50033210172
Tomáš Fanta331518045.5%4423322918
Petr Kaňovský421923045.2%4163344216
Radana Williamsová1034657044.7%45833710054
Raul Kačírek945044.4%42133572
Martin Zajíček945044.4%39432953
Petr Buryan945044.4%40531300
Jaroslav Chudoba945044.4%414319124
Kristýna Kahánková945044.4%39534800
Milan Vaněk945044.4%35129860
Dagmar Rusá1054658144.3%44733911282
Jan Kovařík351519144.3%5363422817
Josef Pustka683038044.1%4583336630
Jindřich Sikora1416178244.0%46233510068
Ivan Růžička632735143.7%4403146528
Michal Závada231013043.5%37732950
Eva Baďurová1757598243.4%44633515278
Jana Hrušková602534142.5%4243275532
Ladislav Čevela261115042.3%4773292512
Lucie Jechová773145140.9%4323249131
Livia Kubátová271116040.7%3853303211
Dana Závadová271116040.7%41233700
Alena Jankovcová271116040.7%457338245
Pavlína Prokůpková753045040.0%4543376635
Dušan Růžička1569040.0%441331139
Renata Volfová612437039.3%4493335430
Milan Svrček18711038.9%448312217
Viktor Hagenhofer1013962038.6%47332410027
Martina Iliasová511931138.2%4633414937
Petr Kuča782948137.8%4563157934
Petr Vetešník835037.5%41035084
Jolana Kajzarová351322037.1%45632800
Marcela Kouřilová351322037.1%4403343110
Mirka Zaisová933458137.1%4653299543
Lenka Paličková441628036.4%4743413327
Vladimír Vladyka331221036.4%398312305
Petra Miartušová421527035.7%4323183820
Niki Zgafasová26917034.6%392310248
Vladimír Kaňovský16510134.4%371306123
Zuzana Pospíšilová822854034.1%4593378034
Lukáš Karlec936033.3%37932432
Jiří Chudoba936033.3%39231872
Tomáš Závada936033.3%41031000
Věra Rudolfová936033.3%381310102
Martin Ďuriš18612033.3%399319177
Zuzana Marinková936033.3%39432841
Jitka Svrčková18612033.3%387313168
Michaela Marečková441430031.8%4373083716
Lenka Zlámalíková351124031.4%4113163418
Marcela Tauferová351124031.4%406311373
Eva Pařízková26818030.8%3653012810
Veronika Pavlů17512029.4%336287213
Alena Fiedlerová581741029.3%4123076114
Šárka Valentová692049029.0%479314163
Barbora Červenková14410028.6%404328115
Libuše Bednarzová531538028.3%42431160
Gabriela Gugová581642027.6%4793055113
Dana Fialová421130127.4%388311487
Zdenka Růžičková441232027.3%361291480
Barbora Hrůzová611644127.0%4363235623
Dana Holatová26719026.9%344284221
Ondřej Janovič826025.0%39832053
Ivo Geiger826025.0%34830170
Jiřina Lehká826025.0%40230391
Jan Hálek826025.0%41333375
Zdeněk Vencl17413023.5%387279152
Blanka Kovaříková17413023.5%364306172
Sebastián Sázavský13310023.1%430304117
Marcela Nováková927022.2%37130971
Jana Střítezská927022.2%38328492
Miroslava Telecká927022.2%34929900
Marcela Černotíková927022.2%37933382
Radka Hanusová927022.2%329288110
Jaroslav Biolek16313018.8%411299153
Drahomíra Venclová651153117.7%368289588
Aleš Kika17314017.6%41230700
Eva Pavlorková17314017.6%45433563
Kateřina Drnková716014.3%374309111
Michaela Šindelovská918011.1%42130600
Jiří Novák918011.1%382310103
Alice Svobodová918011.1%309258100
Petr Cigoš918011.1%40626100
Jana Poláková1611506.3%28724300
Zdenka Rosypalová4934606.1%345257381
Hana Kawiková80800.0%34626400
Jan Novák80800.0%32730372
Josef Černotík90900.0%35330564
Pavlína Juráková50500.0%33131181
Eva Nováková90900.0%26022290
Irena Ševčíková40400.0%31726910
Radka Gurecká30300.0%32229240
Jiří Vilím90900.0%33727700
Jindřiška Králová80800.0%32429141