26. 10. QT Praha Info Přihlášení Přihlásit
27. 10. MR2 Praha Info Přihlášení Přihlásit
23. 11. MR Praha Info

Statistiky partií 2010

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Martin Vacek1548767056.5%47835917093
Zbyněk Burda1578472153.8%509353167123
Jana Vacková1578769155.7%514353158103
Ivo Hradský19110981157.3%514356152150
Eva Baďurová1757598243.4%44633515278
Jiří Kracík1286563050.8%52834514557
Věra Majtánová1577978050.3%514353141113
Jiří Kamín18111465263.5%47035714184
Aleš Horák18911771162.2%490356140125
Jiří Kučka1286760152.7%496345135102
Martin Hrubý1809386151.9%48235713395
Radek Mannheim17710374058.2%54936013287
Petr Landa1147043161.8%550376128133
Pavel Vojáček1398256159.4%50136912799
Jindra Buksová1156451055.7%53335112786
Tomáš Rodr1316764051.1%458354120106
Radim Hyršovský1165363045.7%47835412074
Milan Kuděj1217150058.7%49836811977
Jana Vágnerová1155758049.6%47935111752
Marek Lašťovka1056639062.9%460362114107
Michal Sikora1569066057.7%573376113107
Dagmar Rusá1054658144.3%44733911282
Martin Sobala16211943073.5%515382111109
Milena Filipová1006040060.0%57837011198
Břetislav Basta1116546058.6%547372108116
Kateřina Rusá1066442060.4%499366108102
Martin Kapler1126844060.7%53036310893
Ludmila Krejčí976433066.0%49737310283
Jaromír Buksa966135063.5%47636110178
František Růžička984949050.0%43233110156
Filip Vojáček934944052.7%45534610152
Josef Grosskopf1004453345.5%50033210172
Radana Williamsová1034657044.7%45833710054
Viktor Hagenhofer1013962038.6%47332410027
Jindřich Sikora1416178244.0%46233510068
Mirka Zaisová933458137.1%4653299543
Luboš Vencl986235163.8%4773699569
Iveta Vondrátová915437059.3%4773589472
Pavel Chaloupka976334064.9%4863719390
Lucie Jechová773145140.9%4323249131
Hana Žibřidová775027064.9%4753609080
Martin Kuča947321077.7%4983838980
Žaneta Leová1286959053.9%4773528864
Vít Sázavský955441056.8%5413668677
Hana Kučová904940155.0%5683578671
Jiří Matějček874641052.9%5013608384
Martin Daněk835132061.4%5443708274
Josef Nerodil1356569148.5%5083348278
Zuzana Pospíšilová822854034.1%4593378034
Zuzana Strnadová683335048.5%4043338054
Petr Kuča782948137.8%4563157934
Pavel Žibřid734726064.4%5423727864
Michal Přikryl813941148.8%5403707781
Alexandra Willerthová1317555157.6%5223507652
Tereza Matějková1276066147.6%5373507566
Marek Holba784533057.7%5193757487
Markéta Gutmanová734229258.9%4753597062
Pavlína Prokůpková753045040.0%4543376635
Marián Viochna1034854147.1%4863466642
Josef Pustka683038044.1%4583336630
Ivan Růžička632735143.7%4403146528
Jaroslav Kodym583424058.6%5023576543
Alena Fiedlerová581741029.3%4123076114
Drahomíra Venclová651153117.7%368289588
Barbora Hrůzová611644127.0%4363235623
Jana Hrušková602534142.5%4243275532
Renata Volfová612437039.3%4493335430
Jakub Závada1006138161.5%5373665154
Gabriela Gugová581642027.6%4793055113
Martina Iliasová511931138.2%4633414937
Dana Fialová421130127.4%388311487
Zdenka Růžičková441232027.3%361291480
Petr Kaňovský421923045.2%4163344216
Petra Miartušová421527035.7%4323183820
Zdenka Rosypalová4934606.1%345257381
Marcela Tauferová351124031.4%406311373
Michaela Marečková441430031.8%4373083716
Jiřina Fišerová422121050.0%4403393619
Pavel Palička442321052.3%5133493625
Martin Tancer322210068.8%4843763525
Dana Klimešová532627049.1%4843343424
Lenka Zlámalíková351124031.4%4113163418
Yvetta Hlubinková914942053.8%4683583418
Lenka Paličková441628036.4%4743413327
Livia Kubátová271116040.7%3853303211
Hana Závišková361719047.2%4783513218
Sára Matějková593425057.6%5253573220
Marcela Kouřilová351322037.1%4403343110
Vladimír Vladyka331221036.4%398312305
Tomáš Fanta331518045.5%4423322918
Jan Kovařík351519144.3%5363422817
Eva Pařízková26818030.8%3653012810
Martin Válek241113045.8%4363232513
Ladislav Čevela261115042.3%4773292512
Pavel Podbrdský31265083.9%4893922421
Alena Jankovcová271116040.7%457338245
Niki Zgafasová26917034.6%392310248
Dana Pokorná1889147.2%4213412311
Dana Holatová26719026.9%344284221
Marie Kaňovská1798052.9%405347229
Radek Baďura281414050.0%4383442216
Zuzana Skálová814040150.0%4753422211
Veronika Pavlů17512029.4%336287213
Milan Svrček18711038.9%448312217
Jiří Frejka18108055.6%3863342014
Petr Burda17107058.8%4133571917
Richard Valent794335155.1%4533451915
Petr Vejchoda15105066.7%4743701814
Robert Vlk1578046.7%4473621820
Blanka Kovaříková17413023.5%364306172
Martin Ďuriš18612033.3%399319177
Šárka Valentová692049029.0%479314163
Jitka Svrčková18612033.3%387313168
Zdeněk Vencl17413023.5%387279152
Jaroslav Biolek16313018.8%411299153
Jan Suchánek1798052.9%4343531513
Dušan Růžička1569040.0%441331139
Jaroslav Chudoba945044.4%414319124
Vladimír Kaňovský16510134.4%371306123
Kateřina Drnková716014.3%374309111
Barbora Červenková14410028.6%404328115
Radka Hanusová927022.2%329288110
Sebastián Sázavský13310023.1%430304117
Jiří Novák918011.1%382310103
Alice Svobodová918011.1%309258100
Věra Rudolfová936033.3%381310102
Zuzana Krejčová853062.5%43234694
Jana Střítezská927022.2%38328492
Eva Nováková90900.0%26022290
Jiřina Lehká826025.0%40230391
Petr Vetešník835037.5%41035084
Pavlína Juráková50500.0%33131181
Marcela Černotíková927022.2%37933382
Jiří Chudoba936033.3%39231872
Jan Novák80800.0%32730372
Raul Kačírek945044.4%42133572
Jan Hálek826025.0%41333375
Marcela Nováková927022.2%37130971
Ivo Geiger826025.0%34830170
Eva Pavlorková17314017.6%45433563
Milan Vaněk945044.4%35129860
Josef Černotík90900.0%35330564
Libuše Bednarzová531538028.3%42431160
Ondřej Janovič826025.0%39832053
Michal Závada231013043.5%37732950
Martin Zajíček945044.4%39432953
Jindřiška Králová80800.0%32429141
Zuzana Marinková936033.3%39432841
Radka Gurecká30300.0%32229240
Lukáš Karlec936033.3%37932432
Irena Ševčíková40400.0%31726910
Tomáš Závada936033.3%41031000
Dana Závadová271116040.7%41233700
Petr Cigoš918011.1%40626100
Jana Poláková1611506.3%28724300
Petr Buryan945044.4%40531300
Jiří Vilím90900.0%33727700
Michaela Šindelovská918011.1%42130600
Hana Kawiková80800.0%34626400
Jolana Kajzarová351322037.1%45632800
Aleš Kika17314017.6%41230700
Miroslava Telecká927022.2%34929900
Kristýna Kahánková945044.4%39534800