11. 02. QT Praha Info Přihlášení Přihlásit
12. 02. LIGA Praha Info
25. 02. T Třinec Info
1. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.

1. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.

Datum: 21. ledna 2023

Místo konání: Roudnice n/L., Kulturní dům Říp ( Husovo Nám. 58, vchod vpravo zboku přes Caffé Říp)

Počet kol: 9

Pořadatelé:

Hlavní rozhodčí: Pavel Vojáček

Počet hráčů: 34

Průměrná žebříčková síla hráčů: 1690.2

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínáníTurnaj
1Kateřina Rusá78899.5352261249-11. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
2Luboš Vencl78062.933153565111. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
3Pavel Vojáček77848.2323633649-11. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
4Alena Jankovcová68143.3340546246-11. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
5Sebastián Sázavský67906.533491805511. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
6Vojta Vacek67279.6322213649-11. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
7Radek Mannheim66996.332072254311. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
8Dagmar Rusá66646.53043-34911. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
9Mirka Zaisová66425.83045244511. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
10Tomáš Rodr57136.7334914645-11. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.773, 1.0, 669.7, 34.3.

Více...

Žebříček

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnajiPočet partiíDatum poslední partie
1Pavel Podbrdský2006001619 5. listopadu 2022
2Martin Kuča198200164222. října 2022
3Břetislav Basta19240+12016 5. listopadu 2022
4Kateřina Rusá1919+31+41190721. ledna 2023
5Vojta Vacek1912-11-26113621. ledna 2023
6Martin Sobala19040-11845 5. listopadu 2022
7Hana Kučová18950080222. října 2022
8Pavel Vojáček1893+21+33263221. ledna 2023
9Luboš Vencl1892+26+32222321. ledna 2023
10Radek Mannheim1872-507199621. ledna 2023

Více...

Šplhoun:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
67Sebastián Sázavský1520+116+1785

Propadák:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
35Vít Sázavský1733-60-1928

Další info

Hrací systém: švýcarský systém, Dubov

Pozvánka Seznam turnajů