29. 06. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info Přihlášení Přihlásit
27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info

Přihláška za člena ČAS

Členem ČAS se stává osoba, která má přiděleno dočasné nebo členské číslo a zaplatí členské příspěvky za příslušný kalendářní rok. Příspěvky na kalendářní rok činí:

  • 300 Kč pro osoby výdělečně činné,
  • 150 Kč pro děti, studenty, důchodce, nezaměstnané a rodiče na rodičovské dovolené.

Platit můžete v hotovosti hospodářce ČAS, nebo na účet ČAS č. 1688029016/3030 u Air bank. Jako variabilní symbol uvedete Vaše členské nebo dočasné číslo. Bez správného variabilního čísla Vaši platbu nebudeme moci identifikovat a připravíte se o členské výhody!

Členské číslo Vám již bylo přiděleno, pokud jste se v minulosti členem ČAS byli nebo jste se zúčastnili nějakého scrabblového turnaje, započítávaného do žebříčku ČAS. Pokud své členské číslo neznáte, najdete ho v seznamu, případně Vám ho výbor ČAS Vám na požádaní sdělí.

Pokud jste se ještě žádného turnaje nezúčastnili (nemáte členské číslo), požádejte výbor o dočasné číslo. V e-mailu uveďte jméno, datum narození, adresu a telefon. ČAS Vaše údaje bude uchovávat a používat k zasílání informací o scrabblovém dění. ČAS tyto údaje bez Vašeho výslovného souhlasu nikomu jinému neposkytne.