27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
25. 08. T Třinec Info
1. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L., 2023

Kvalifikace na mistrovství republiky 2023

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2023.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1Kompenzační body
1Martina Iliasová
2Jana Zachová
3Martin Prokop
4Břetislav Basta
5Jan Řepka
6Karel Sikora
7Pavel Chaloupka
8Martin Vacek
9Jindra Buksová
10Michal Sikora
11Alexandra Willerthová
12Jolana Kajzarová
13Zuzana Skálová
14Michaela Marečková
15František Růžička
16Dana Pokorná
17Martin Sobala
18Marián Viochna
19Jaroslav Biolek
20Milena Filipová
21Filip Sázavský
22Pavel Palička
23Lenka Paličková
24Jiřina Fišerová
25Pavel Podbrdský
26Michal Přikryl
27Ladislav Halouzka
28Zuzana Pospíšilová
29Aleš Horák
30Niki Zgafasová
31Eva Baďurová
32Ivo Hradský
33Jana Hrušková
34Petra Miartušová
35Alena Fiedlerová
36Petra Špotáková
37Jana Vágnerová
38Jan Votava
39Viktor Hagenhofer
40Dana Fialová
41David Shánělec
42Hana Kawiková
43Dagmar Mannheimová
44Adéla Svítková
45Jaromír Haupt
46Marie Worková
47Martin Worek
48Len H. Böhmová
49Marcela Steiglová
50Aleš Juchelka
51Tereza Juchelková
52Kateřina Rusá5555
53Luboš Vencl5050
54Pavel Vojáček4646
55Alena Jankovcová4242
56Sebastián Sázavský3939
57Vojtěch Vacek3636
58Radek Mannheim3333
59Dagmar Rusá3030
60Mirka Zaisová2828
61Tomáš Rodr2626
62Jaromír Buksa2424
63Věra Majtánová2222
64Martin Hrubý2020
65Jan Kovařík1919
66Martin Daněk1818
67Jana Vacková1717
68Radana Williamsová1616
69Jiří Kamín1515
70Roman Čejka1414
71Petr Landa1313
72Marcela Havelková1212
73Hana Závišková1111
74Josef Nerodil1010
75Raul Kačírek99
76Zbyněk Burda88
77Petr Kuča77
78Iveta Vondrátová66
79Vít Sázavský55
80Markéta Gutmanová44
81Jiří Kracík33
82Aleš Kika22
83Jana Brečková11
84Gabriela Gugová0.50
85Daniel Turek0.30

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace