27. 04. T Třinec Info
18. 05. QT Hradec Králové Info
19. 05. LIGA Hradec Králové Info
2. kvalifikační turnaj, Praha

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Vojtěch Vacek99996.5360780354-1
2Luboš Vencl79175.53508674501
3Pavel Podbrdský78197.1337534151-1
4Martina Iliasová77994.2323631951-1
5Vít Sázavský68266.1347453643-1
6Radek Mannheim67970.23400348481
7Jan Votava67821338852838.5-1
8Jiří Kamín67549.9311518652.51
9Pavel Palička67549.23328151511
10Martin Kuča67530.1318421249-3
11Petr Landa67507.2325611952-1
12Martin Daněk66944.3307511647-1
13Filip Sázavský66695.631356545.51
14Mirka Zaisová66502.63052-37481
15Alena Jankovcová56946.6311923042-1
16Hana Kučová56907.83303170421
17Milena Filipová56851.43174118451
18Zbyněk Burda56792.4346026534-1
19Hana Závišková56669.4311716141-1
20Kateřina Rusá56610.1301920040-1
21Martin Vacek56538.832368840.5-1
22Markéta Gutmanová56524.4327212238.5-1
23Radana Williamsová5648731448941-1
24Michal Sikora56291.630491642.5-1
25Jan Řepka56235.83139-4743-1
26Niki Zgafasová56057.43028-9244.51
27Daniel Turek55079.32884-28040-1
28David Shánělec54990.42845-31040.5-1
29Tomáš Rodr47416.63394365401
30Jana Vacková469713121126471
31Jaromír Buksa46794.7320425538.51
32Aleš Horák46412.2307427441
33Dagmar Rusá46357.7300458431
34Roman Čejka46348316316336-1
35Jiří Kracík46288.1309020634.5-1
36Alexandra Willerthová46135.12922-170501
37Jana Zachová45356.22934-134381
38Ivo Hradský45334.82807-106380
39Jana Hrušková45229.12788-8936.51
40Petra Miartušová3.55220.62999-6300
41Adéla Svítková3.53948.12676-37131.50
42Josef Nerodil35349.32979-21640.51
43Jiřina Fišerová34963.72905-259381
44Dana Pokorná34811.23115-281341
45Petr Kuča34485.42816-44839.5-1
46František Růžička34335.82910-220281
47Aleš Kika33975.22787-661421
48Sebastián Sázavský33850.92825-47332.51
49Viktor Hagenhofer2.55199.12804-212412
50Hana Kawiková2.54163.52651-23729.50
51Michaela Marečková2.54134.52608-399360
52Gabriela Gugová2.53901.52752-349290
53Martin Prokop2.53545.32675-522320
54Martin Hrubý24776.53060-18830-1
55Novák Jaromír0.51828.12389-95029.50

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.908, 1.0, 671.7, 24.2.