27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
25. 08. T Třinec Info
7. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023

7. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže)

Sezona: 2023

Datum: 24. června 2023

Místo konání: Soběsuky (u Kroměříže), Kulturní dům (Soběsuky 58, okres Kroměříž)

Počet kol: 9

Kapacita: 80, přihlášeno 33

Hlavní rozhodčí: Radek Mannheim

Počet hráčů: 34

Průměrná žebříčková síla hráčů: 1685.2

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínáníTurnaj
1Břetislav Basta88183309245551-17. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023
2Alena Jankovcová77772.733533454717. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023
3Kateřina Rusá77348.532681694917. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023
4Martin Vacek67908.2336925651-17. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023
5Jaromír Buksa6761534012444817. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023
6Vojtěch Vacek67539.3336928445-17. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023
7Mirka Zaisová66845.63108-625317. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023
8Jana Vágnerová66339.43327793817. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023
9Jiří Kamín58381.633564835017. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023
10Petr Landa57721340023149-17. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.773, 1.0, 669.7, 34.3.

Více...

Nejlepší tah

Zuzana Skálová: OBĚŠEN(O)U, 221 bodů

Více...

Žebříček

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnajiPočet partiíDatum poslední partie
51Richard Valent17410+237829. dubna 2017
52Pavel Palička1738-53-1728128924. června 2023
53Martin Hrubý1735-39-1620291024. června 2023
54Radim Hyršovský172600140215. února 2020
55Miluše Bryndová1724005716. února 2008
56Anna Rybínová17140082219. listopadu 2011
57Jan Suchánek17060034310. dubna 2010
58Petr Vejchoda17040+1280 2. června 2019
59Petr Burda16970+19418. září 2011
60Jakub Závada16950+152629. dubna 2017

Více...

Šplhoun:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
114Zuzana Skálová1591+33+2116

Propadák:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
4Tomáš Rodr1904-36-213

Další info

Hrací systém: jednodenní turnaj, varianta plus, Dubov

Pozvánka Seznam turnajů