27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
25. 08. T Třinec Info
7. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2023

Kvalifikace na mistrovství republiky 2023

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2023.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7Kompenzační body
1Eva Baďurová
2Martin Prokop
3David Shánělec
4Dana Pokorná
5Len H. Böhmová
6Tomáš Rodr25026365550335020
7Vojtěch Vacek2323662246464636
8Břetislav Basta17873639221955
9Pavel Vojáček169.846283313241125.8
10Petr Landa1611317505526
11Alena Jankovcová1554234611350
12Kateřina Rusá1485515151746
13Radek Mannheim144.73320202472621.7
14Milena Filipová1434618193624
15Jana Vágnerová142.102442301630
16Zbyněk Burda141842161242621
17Martin Hrubý1402051316393913
18Jiří Kamín13015241430161728
19Jana Vacková12917222619113015
20Michal Sikora124.5503341.5
21Martin Sobala122553928
22Jaromír Buksa10524142839
23Filip Sázavský104133655
24Aleš Horák97.8009145519
25Mirka Zaisová92281931833
26Roman Čejka79.51491502615
27Luboš Vencl785028
28Dagmar Rusá77301136
29Alexandra Willerthová75.539041814
30Jan Votava723042
31František Růžička694211016
32Vít Sázavský6758122220
33Ivo Hradský645014
34Martin Daněk54181917
35Sebastián Sázavský53.139014
36Pavel Palička5219285
37Hana Závišková511171887
38Karel Sikora49172012
39Věra Majtánová4722169
40Jindra Buksová462620
41Pavel Podbrdský441826
42Josef Nerodil4310455154
43Marie Worková43112210
44Martin Vacek4242
45Radana Williamsová38.31608113
46Pavel Chaloupka3333
47Jolana Kajzarová3333
48Daniel Turek32.30068693
49Zuzana Skálová3121217
50Michal Přikryl3030
51Martin Worek3010119
52Jan Kovařík291910
53Markéta Gutmanová28.34024
54Raul Kačírek23.392012
55Martina Iliasová2222
56Jiřina Fišerová19127
57Lenka Paličková1818
58Viktor Hagenhofer15132
59Dagmar Mannheimová1358
60Marcela Havelková12.1120
61Jiří Kracík11.630440
62Adéla Svítková10.7000010
63Niki Zgafasová1010
64Petr Kuča9.9700002
65Aleš Juchelka88
66Marián Viochna77
67Iveta Vondrátová66
68Tereza Juchelková66
69Jan Řepka66
70Jaromír Haupt5.205
71Dana Fialová431
72Aleš Kika3.2210
73Jana Zachová22
74Hana Kawiková1.2000000.2
75Jana Brečková1.110
76Gabriela Gugová0.700
77Ladislav Halouzka0.30
78Michaela Marečková0.20
79Jana Hrušková0.20
80Alena Fiedlerová0.200
81Petra Špotáková0.200
82Jaroslav Biolek0.20
83Petra Miartušová0.10
84Zuzana Pospíšilová0.10
85Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace