27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
25. 08. T Třinec Info
10. kvalifikační turnaj, Brno, 2023

Kvalifikace na mistrovství republiky 2023

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2023.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9qt10Kompenzační body
1David Shánělec
2Tomáš Rodr29926365550335020553950
3Vojtěch Vacek2843662246464636505046
4Břetislav Basta215736392219553924
5Zbyněk Burda206.9842161242626333924.9
6Jana Vágnerová202024423016304630
7Radek Mannheim198.333202024726335527.3
8Pavel Vojáček183.646283313241124142824.6
9Alena Jankovcová1794234611350822
10Petr Landa176131750552615
11Martin Hrubý1732051316393913203619
12Jiří Kamín17115241430161728194624
13Kateřina Rusá1485515151746
14Luboš Vencl14850282842
15Filip Sázavský14613365542
16Jana Vacková14417222619113015161330
17Milena Filipová1434618193624
18Aleš Horák132009145519728
19Michal Sikora124.5503341.5
20Vít Sázavský1225812222055
21Martin Sobala122553928
22Mirka Zaisová1102819318331012
23Jan Votava108304236
24František Růžička105421101612178
25Jaromír Buksa10524142839
26Dagmar Rusá10330113626
27Roman Čejka9714915026151512
28Pavel Palička91192851722
29Věra Majtánová91221693014
30Martin Daněk9018191736
31Karel Sikora891720122218
32Alexandra Willerthová8839041814112
33Pavel Podbrdský86182642
34Hana Závišková851171887152013
35Radana Williamsová73160811361911
36Martin Vacek684226
37Sebastián Sázavský64.13901411
38Ivo Hradský645014
39Jiří Kracík58.5304401433
40Jolana Kajzarová5533139
41Pavel Chaloupka533320
42Josef Nerodil4910455154410
43Jindra Buksová462620
44Martina Iliasová442222
45Marie Worková43112210
46Daniel Turek420068693310
47Jaromír Haupt40.2051817
48Zuzana Skálová37212176
49Jiřina Fišerová35.2127016
50Petr Kuča30.67000020165
51Marcela Havelková30.2120018
52Martin Worek3010119
53Michal Přikryl3030
54Jan Kovařík291910
55Markéta Gutmanová28.34024
56Adéla Svítková24.9000010590
57Raul Kačírek23.392012
58Lenka Paličková1818
59Viktor Hagenhofer1813221
60Dagmar Mannheimová1358
61Niki Zgafasová1010
62Eva Baďurová99
63Aleš Juchelka88
64Dana Pokorná77
65Marián Viochna77
66Jan Řepka66
67Tereza Juchelková66
68Iveta Vondrátová66
69Michaela Marečková4.204
70Aleš Kika4.22101
71Dana Fialová431
72Jana Hrušková3.3003
73Jana Zachová22
74Jana Brečková1.4100
75Hana Kawiková1.20000000.2
76Gabriela Gugová0.8000
77Zuzana Pospíšilová0.7000
78Petra Miartušová0.600
79Alena Fiedlerová0.4000
80Ladislav Halouzka0.30
81Len H. Böhmová0.20
82Petra Špotáková0.200
83Jaroslav Biolek0.20
84Martin Prokop0.20
85Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace