27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
25. 08. T Třinec Info
9. kvalifikační turnaj, Dolní Kralovice, 2023

Kvalifikace na mistrovství republiky 2023

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2023.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9Kompenzační body
1Dana Pokorná
2Len H. Böhmová
3David Shánělec
4Martin Prokop
5Tomáš Rodr285263655503350205539
6Vojtěch Vacek27436622464646365050
7Břetislav Basta215736392219553924
8Jana Vágnerová202024423016304630
9Zbyněk Burda182.18421612426263323.1
10Pavel Vojáček179.1462833132411241424.1
11Alena Jankovcová1794234611350822
12Martin Hrubý17020513163939132036
13Jiří Kamín164152414301617281946
14Petr Landa1611317505526
15Radek Mannheim159.3332020247263323.3
16Kateřina Rusá1485515151746
17Filip Sázavský14613365542
18Milena Filipová1434618193624
19Aleš Horák132009145519728
20Jana Vacková130172226191130151613
21Michal Sikora124.5503341.5
22Vít Sázavský1225812222055
23Martin Sobala122553928
24Mirka Zaisová1102819318331012
25Jan Votava108304236
26Luboš Vencl106502828
27Jaromír Buksa10524142839
28Dagmar Rusá10330113626
29František Růžička9842110161217
30Roman Čejka94149150261515
31Alexandra Willerthová86.53904181411
32Pavel Podbrdský86182642
33Hana Závišková7911718871520
34Věra Majtánová772216930
35Karel Sikora7117201222
36Pavel Palička691928517
37Sebastián Sázavský64.13901411
38Ivo Hradský645014
39Radana Williamsová631608113619
40Martin Daněk54181917
41Josef Nerodil4910455154410
42Jindra Buksová462620
43Jolana Kajzarová463313
44Marie Worková43112210
45Martin Vacek4242
46Daniel Turek3500686933
47Pavel Chaloupka3333
48Zuzana Skálová3121217
49Marcela Havelková30.2120018
50Martin Worek3010119
51Michal Přikryl3030
52Jan Kovařík291910
53Markéta Gutmanová28.34024
54Petr Kuča25.8700002016
55Jiří Kracík25.63044014
56Adéla Svítková24.700001059
57Raul Kačírek23.392012
58Jaromír Haupt23.20518
59Martina Iliasová2222
60Jiřina Fišerová19.21270
61Lenka Paličková1818
62Viktor Hagenhofer171322
63Dagmar Mannheimová1358
64Niki Zgafasová1010
65Eva Baďurová99
66Aleš Juchelka88
67Marián Viochna77
68Tereza Juchelková66
69Iveta Vondrátová66
70Jan Řepka66
71Aleš Kika4.22101
72Dana Fialová431
73Jana Zachová22
74Jana Brečková1.4100
75Hana Kawiková1.20000000.2
76Gabriela Gugová0.8000
77Petra Miartušová0.600
78Jana Hrušková0.300
79Ladislav Halouzka0.30
80Zuzana Pospíšilová0.200
81Michaela Marečková0.20
82Alena Fiedlerová0.200
83Petra Špotáková0.200
84Jaroslav Biolek0.20
85Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace