27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
25. 08. T Třinec Info
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2023

Kvalifikace na mistrovství republiky 2023

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2023.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3Kompenzační body
1Dagmar Mannheimová
2Martin Vacek
3David Shánělec
4Jana Zachová
5Jolana Kajzarová
6Viktor Hagenhofer
7Michaela Marečková
8Martin Prokop
9Dana Pokorná
10Martina Iliasová
11Eva Baďurová
12Ivo Hradský
13Ladislav Halouzka
14Tereza Juchelková
15Aleš Juchelka
16Len H. Böhmová
17Marián Viochna
18Niki Zgafasová
19Jan Řepka
20Lenka Paličková
21Tomáš Rodr117263655
22Pavel Vojáček111462837
23Martin Sobala945539
24Alena Jankovcová9142346
25Michal Sikora835033
26Petr Landa80131750
27Luboš Vencl785028
28Radek Mannheim73332020
29Kateřina Rusá705515
30Zbyněk Burda6684216
31Jana Vacková65172226
32Vojtěch Vacek6436622
33Milena Filipová644618
34Jiří Kamín53152414
35Břetislav Basta43736
36František Růžička4242
37Dagmar Rusá413011
38Alexandra Willerthová39.5390
39Sebastián Sázavský39.1390
40Roman Čejka3814915
41Jaromír Buksa382414
42Martin Hrubý3820513
43Věra Majtánová382216
44Mirka Zaisová382819
45Martin Daněk371819
46Pavel Chaloupka3333
47Michal Přikryl3030
48Jan Votava3030
49Jan Kovařík291910
50Jindra Buksová2626
51Vít Sázavský255812
52Radana Williamsová24.31608
53Jana Vágnerová24.1024
54Josef Nerodil191045
55Pavel Palička1919
56Hana Závišková18117
57Pavel Podbrdský1818
58Karel Sikora1717
59Filip Sázavský1313
60Marcela Havelková12.1120
61Jiřina Fišerová1212
62Raul Kačírek1192
63Marie Worková1111
64Martin Worek1010
65Petr Kuča7.3700
66Jiří Kracík7.1304
67Daniel Turek6.4006
68Iveta Vondrátová66
69Markéta Gutmanová4.340
70Dana Fialová33
71Aleš Kika321
72Zuzana Skálová22
73Jana Brečková1.110
74Aleš Horák0.800
75Gabriela Gugová0.50
76Hana Kawiková0.3000.1
77Adéla Svítková0.300
78Jana Hrušková0.20
79Petra Špotáková0.200
80Jaroslav Biolek0.20
81Jaromír Haupt0.20
82Petra Miartušová0.10
83Zuzana Pospíšilová0.10
84Alena Fiedlerová0.10
85Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace