20. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení
03. 09. T Třinec Info
10. 09. QT Brno Info
kvalifikační turnaj, Pardubice

Kvalifikace na mistrovství republiky 2022

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2022.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7Kompenzační body
1Vojta Vacek22746332842144236
2Tomáš Rodr224223936551755
3Jiří Kamín2135517308363639
4Břetislav Basta205283939245520
5Pavel Vojáček194422016165050
6Jana Vacková18526123320303046
7Martin Hrubý1773936181946190
8Radek Mannheim17014424674615
9Alena Jankovcová13720152614331528
10Martin Sobala131505526
11Jaromír Buksa1271550755
12Zbyněk Burda127102817242226
13Luboš Vencl12442301933
14Pavel Podbrdský121553630
15Jana Vágnerová11791133262018
16Martina Iliasová11326225015
17Alexandra Willerthová112131250289
18Petr Landa10516501128
19Milena Filipová1041916203316
20Filip Sázavský10024153922
21Vít Sázavský92722143019
22František Růžička841824210624
23Radana Williamsová8316192412102
24Jan Votava83192242
25Marek Holba823646
26Martin Daněk80201842
27Pavel Chaloupka71302813
28Aleš Horák66103917
29Dagmar Rusá63331812
30Martin Worek604614
31Raul Kačírek4626911
32Josef Nerodil44.314840117
33Hana Závišková41611186
34Pavel Palička3917139
35Jiří Kracík37279181
36Karel Sikora33924
37Jindra Buksová26422
38Markéta Gutmanová25178
39Mirka Zaisová241158
40Jana Novotná2461143
41Petr Kuča22.980554.6
42Daniel Turek22.35900070
43Jolana Kajzarová20812
44Zuzana Skálová19316
45Viktor Hagenhofer17.6010034
46Marián Viochna1717
47Sebastián Sázavský16313
48Lenka Paličková1515
49Filip Vojáček1414
50Iveta Vondrátová1313
51Jaromír Haupt1313
52Marie Worková1313
53Ondřej Janovič1212
54Zuzana Pospíšilová1212
55Adéla Svítková11100180
56Jana Pečenková1010
57Aleš Juchelka1010
58Petra Špotáková9.501035
59Len H. Böhmová9.37020
60Tereza Juchelková66
61Jiřina Fišerová66
62Dana Fialová55
63Dagmar Mannheimová4.204
64Marcela Havelková44
65Jan Vacek33
66Alena Fiedlerová22
67Gabriela Gugová1.700100
68Hana Kawiková0.80000
69Aleš Kika0.30
70Marta Hradecká0.30
71Petra Miartušová0.30
72Jaroslav Biolek0.10
73Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace