05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení

Statistiky partií 2017 - kvalifikační turnaje

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Radek Baďura271314048.1%4763582724
Eva Baďurová261016038.5%4353191812
Břetislav Basta683928158.1%5533816073
Jaroslav Biolek16313018.8%348288125
Len H. Böhmová79970011.4%383283714
Jaromír Buksa624022064.5%5313636156
Jindra Buksová442222050.0%4363474231
Zbyněk Burda956034163.7%49836911290
Barbora Červenková945044.4%44633385
Helena Červenková927022.2%36427182
Ladislav Čevela18711038.9%423335189
Martin Daněk533320062.3%4583595933
Dana Fialová18711038.9%441345164
Alena Fiedlerová936033.3%483320104
Milena Filipová442717061.4%4693624937
Jaroslav Gabriel30300.0%21321230
Jitka Gabrielová 30300.0%25220850
Gabriela Gugová491137123.5%4373075318
Markéta Gutmanová442023146.6%4883454635
Viktor Hagenhofer882860031.8%4163268226
Marcela Havelková351421040.0%5213283114
Yvetta Hlubinková954055.6%449349116
Marek Holba603426056.7%5203604854
Aleš Horák904644051.1%5313629377
Martin Hrubý1045448252.9%4583519485
Jana Hrušková331319140.9%3943213414
Barbora Hrůzová17512029.4%4773411411
Vlasta Hucková945044.4%38733186
Radim Hyršovský442320153.4%4693624627
Pavel Chaloupka533122058.5%4413555340
Martina Iliasová773838150.0%4933587272
Alena Jankovcová955045052.6%45934510139
Ondřej Janovič231013043.5%4213251711
Marie Jílková90900.0%34328090
Raul Kačírek944450046.8%45535010470
Jolana Kajzarová502228044.0%4123355443
Jiří Kamín1046044057.7%45235510570
Lukáš Karlec936033.3%40132574
Hana Kawiková16510134.4%416301213
Jiří Kracík683235147.8%4603466237
Ludmila Krejčí271413051.9%4383672927
Petr Kuča762847137.5%4443137729
Martin Kuča26179065.4%4763882831
Jiří Kučka864241350.6%5273489777
Hana Kučová954055.6%41636376
Milan Kuděj533320062.3%4573585234
Soňa Kukulová826025.0%421308122
Romana Kukulová17611035.3%474337178
Petr Landa955638159.5%5673688998
Věra Majtánová773740048.1%4893566768
Radek Mannheim954946051.6%5133639157
Dagmar Mannheimová918011.1%368303111
Michaela Marečková582135237.9%4003146439
Petra Miartušová331320039.4%4153383821
Josef Nerodil783345042.3%4763287752
Jana Novotná26917034.6%400312275
Pavel Palička452816163.3%4723645135
Lenka Paličková362016055.6%4953604234
Pavel Podbrdský35296082.9%4943894138
Zuzana Pospíšilová421923045.2%4603254813
Michal Přikryl864739054.7%4873637983
Tomáš Rodr1035746055.3%5073709994
Dagmar Rusá622833146.0%4423406146
Kateřina Rusá774630160.4%5583708276
František Růžička913852142.3%4663348048
Vít Sázavský683829156.6%4973617153
Sebastián Sázavský835037.5%38330200
Milan Seidl826025.0%33929370
Milena Seidlová826025.0%36429851
Karel Sikora972077.8%47539199
Jindřich Sikora542231141.7%4463315736
Michal Sikora963066.7%4584041113
Zuzana Skálová945044.4%455338133
Martin Sobala422912170.2%5273913842
Zuzana Strnadová1034953148.1%4553459967
Milan Svoboda936033.3%337283121
Milan Svrček26917034.6%403316238
Jitka Svrčková17512029.4%419324206
Marcela Tauferová918011.1%33029470
Daniel Turek40434212.5%363282367
Martin Vacek1046242059.6%48135611254
Vojta Vacek1045647154.3%46035210871
Jana Vacková1045846055.8%55235710071
Jana Vágnerová865629165.7%44436410153
Richard Valent954055.6%47234598
Šárka Valentová954055.6%40332494
Luboš Vencl714426162.7%4993687546
Marián Viochna945044.4%459338107
Vladimír Vladyka17611035.3%370299143
Robert Vlk936033.3%462340612
Filip Vojáček714229059.2%4663696564
Pavel Vojáček865630065.1%4893659172
Alexandra Willerthová864541052.3%4903467449
Radana Williamsová854045047.1%5213477352
Lukáš Winkler90900.0%24219490
Mirka Zaisová532429045.3%4403295622
Jakub Závada945044.4%433342137
Hana Závišková954151344.7%4763418245
Niki Zgafasová431726039.5%4303364022
Pavel Žibřid362511069.4%5603773632
Hana Žibřidová453312073.3%4803725043