05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení

Statistiky partií 2016 - kvalifikační turnaje

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Eva Baďurová622635142.7%4613386041
Břetislav Basta614219068.9%5323846468
Libuše Bednarzová918011.1%364296100
Jaroslav Biolek17611035.3%412306156
Jaromír Buksa683926359.6%5023566552
Jindra Buksová431825041.9%4563413822
Zbyněk Burda854342050.6%5343667466
Dana Čejková826025.0%38733198
Ladislav Čevela1899050.0%4603422411
Martin Daněk533122058.5%4883595635
Dana Fialová271017037.0%3923242815
Milena Filipová714130057.7%5233648062
Gabriela Gugová17512029.4%358296175
Markéta Gutmanová351916054.3%4513453726
Viktor Hagenhofer862757232.6%4043148226
Marcela Havelková361520143.1%4223293110
Aleš Horák954846151.1%44234910169
Ivo Hradský954055.6%4373861014
Martin Hrubý955043253.7%48736110587
Jana Hrušková331023030.3%4203212918
Barbora Hrůzová713932054.9%4723567068
Radim Hyršovský18108055.6%4643572012
Pavel Chaloupka452223048.9%4863633833
Martina Iliasová804138151.9%4753607974
Alena Jankovcová672839041.8%4303347220
Ondřej Janovič945044.4%50134488
Raul Kačírek683632052.9%5873527249
Jolana Kajzarová17511132.4%4133321212
Jiří Kamín955440157.4%5133559056
Lukáš Karlec936033.3%38030353
Aleš Kika927022.2%35531682
Jan Kovařík844050.0%37533973
Blanka Kovaříková817012.5%34529682
Jiří Kracík864243149.4%4783469451
Livia Kubátová27918033.3%402320307
Martin Kuča18135072.2%4713932019
Petr Kuča351223034.3%4193113412
Jiří Kučka773739148.7%4723387055
Milan Kuděj683533051.5%5123586742
Petr Landa804436055.0%5133647873
Marek Lašťovka271611059.3%4513663226
Věra Majtánová593523160.2%5113726658
Radek Mannheim865035158.7%4543598053
Dagmar Mannheimová18216011.1%391295111
Michaela Marečková441726139.8%3983164327
Hana Menšíková80800.0%30225570
Petra Miartušová331023030.3%4363213519
Josef Nerodil673235047.8%4383347358
Pavel Palička632934046.0%4613496537
Lenka Paličková271215044.4%4683432217
Eva Pařízková817012.5%32926381
Jana Pečenková936033.3%42234095
Pavel Podbrdský27207074.1%4393802526
Dana Pokorná17116064.7%4153532014
Zuzana Pospíšilová24816033.3%412323266
Michal Přikryl673432151.5%5073637173
Josef Pustka936033.3%381308112
Tomáš Rodr955242155.3%5503749792
Kateřina Rusá593623061.0%5473666756
Dagmar Rusá532429045.3%4643375541
Ivan Růžička18216011.1%404304197
František Růžička864640053.5%4513438655
Zdenka Růžičková918011.1%36730381
Vít Sázavský623824061.3%5063635652
Milena Seidlová927022.2%38331173
Jindřich Sikora24716131.3%4393251512
Karel Sikora963066.7%416378910
Zuzana Skálová18810044.4%405339218
Martin Sobala27242190.7%4733973230
Zuzana Strnadová853847044.7%5653438055
Milan Svrček351025028.6%4573252615
Jitka Svrčková361223134.7%4023223314
Petra Špotáková817012.5%36828850
Daniel Turek3423205.9%357272232
Martin Vacek956332066.3%50036910664
Vojta Vacek944746150.5%4533478961
Jana Vacková955539158.4%5973649899
Jana Vágnerová774829062.3%5163628256
Richard Valent954055.6%425351116
Šárka Valentová936033.3%39331791
Luboš Vencl422517059.5%4783634027
Marián Viochna954055.6%42736697
Vladimír Vladyka33924027.3%367298306
Filip Vojáček362313063.9%4883633130
Pavel Vojáček775026165.6%4823737861
Renata Volfová17511132.4%447341117
Alexandra Willerthová773937151.3%4783518355
Radana Williamsová864145047.7%5123408952
Martin Worek936033.3%388325147
Marie Worková936033.3%359326112
Mirka Zaisová441727038.6%4303333820
Jakub Závada954055.6%49036787
Hana Závišková773839049.4%4653407241
Niki Zgafasová1889147.2%4363402315
Pavel Žibřid443113070.5%4863854645
Hana Žibřidová533319163.2%5283626443