05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení

Statistiky partií 2007 - kvalifikační turnaje

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Radek Baďura743737050.0%4723397040
Eva Baďurová1535993138.9%49232613860
Michal Bahník412120051.2%4283434533
Dan Balun927022.2%36831184
Zlata Balunová17611035.3%428337155
Iveta Baranová817012.5%31627260
Adam Bártů17413023.5%362297174
Břetislav Basta694524065.2%5083706387
Michal Becke331320039.4%4233303321
Libuše Bednarzová18612033.3%384321162
Jaroslav Biolek341024029.4%391300345
Jaromír Buksa1277848161.8%508357134109
Jindra Buksová1277552059.1%49035112675
Zbyněk Burda1306961053.1%57635812391
Petr Burda1899050.0%4233471917
Zdena Ciprová1899050.0%397332267
Daniel Colett271116040.7%419339309
Petr Curzydlo936033.3%412313101
Hana Čápová411229029.3%4533113719
Jiří Čech mladší624033.3%35829261
Jiří Čenovský16412025.0%334263153
Ondřej Černotík918011.1%39228640
Josef Černotík936033.3%327280102
Marcela Černotíková917116.7%34929792
Barbora Červenková351322037.1%4623273412
Marie Červinková391821046.2%385328458
Ladislav Čevela341320139.7%380310349
Martin Daněk1368252261.0%534365137118
Zuzana Dočekalová1401400.0%30923280
Kateřina Drnková716014.3%34529571
Martin Ďuriš1226458052.5%46435913176
Jana Erdeová936033.3%365322102
Tomáš Fanta945044.4%409349125
Alena Fiedlerová421031125.0%369274291
Milena Filipová1277551159.4%481356134100
Jiřina Fišerová512229043.1%4613264718
Michal Foltán17314017.6%325264171
Jana Foltánová261016038.5%444331308
Jan Franek936033.3%42232891
Dana Franková633050.0%35830050
Jana Franková918011.1%30927760
Jiří Frejka986236063.3%4643599958
Lenka Fuhrmannová653827058.5%5353616554
Jana Galatíková835037.5%390305103
Jarmila Gardoňová945044.4%40933383
Josef Grosskopf1285077139.5%47132612685
Ivana Grygarová502228044.0%4353205127
Gabriela Gugová431231027.9%435307406
Markéta Gutmanová1247646262.1%51335713395
Viktor Hagenhofer17512029.4%422312212
Ivan Hanák25619024.0%347272160
Yvetta Hlubinková1125654250.9%48635311193
Dana Holatová17215011.8%311254231
Marek Holba1368152360.7%472358126123
Aleš Horák1377560255.5%51835314199
Marta Hradecká1024358142.6%47133910054
Iva Hromková321066.7%40334221
Martin Hrubý1548766156.8%515355153100
Jana Hrušková743043141.2%4113187933
Barbora Hrůzová431825041.9%4273224414
Vlasta Hucková401921047.5%4453404329
Radim Hyršovský764234055.3%5063596745
Pavel Chaloupka1036637064.1%51536710493
Andrea Chaloupková936033.3%354296132
Andrea Chloupková361323036.1%4123244117
Miroslava Chmelařová927022.2%33326862
Jiří Chudoba18711038.9%440339228
Jaroslav Chudoba936033.3%41531062
Martina Iliasová772948037.7%4263167123
Martina Jakubová351817051.4%4843373218
Jiří Janatka1053471032.4%4162959242
Dana Jančíková936033.3%345297102
Zlata Jandová23617026.1%382297193
Alena Jankovcová321517046.9%4363473111
Ondřej Janovič442618059.1%4713475027
Václav Jára331419042.4%4673243518
Markéta Jarkovská817012.5%33227581
Jana Járová826025.0%37429052
Pavlína Juráková927022.2%33127070
Jan Juřík918011.1%32427290
Jolana Kajzarová442420054.5%4403365131
Jiří Kamín1549856063.6%476357156107
Marie Kaňovská402317057.5%5253594022
Petr Kaňovský271611059.3%4373513013
Vladimír Kaňovský25817032.0%465305185
Martin Kapler794633058.2%4783579079
Lukáš Karlec936033.3%40634585
Martin Kempný40931022.5%4042993625
Martina Klichová918011.1%301248120
Dana Klimešová583028051.7%4343415534
Jaroslav Kodym844050.0%47335174
Jitka Kodymová1899050.0%375312164
Marek Kolařík945044.4%46335497
Dominika Kolářová936033.3%35329775
Marie Kolářová743935052.7%4443426436
Monika Koupilová271017037.0%4433362413
Marcela Kouřilová261016038.5%436321235
Jiří Kracík1095554050.5%51134111439
Ludmila Krejčí1318742267.2%499373135126
Zuzana Krejčová16610037.5%375313163
Hana Kroupová18810044.4%383306209
Jaroslava Kroužková954055.6%398341103
Michaela Krupková936033.3%36131682
Livia Kubátová501733034.0%4223135116
Martin Kuča866520176.2%5113918389
Petr Kuča562333041.1%4033195328
Jiří Kučka673829056.7%4603476870
Hana Kučová1187147060.2%475365124108
Milan Kuděj725220072.2%5033738058
Jiří Kuděla17314017.6%454283192
Lenka Kudělová17710041.2%398312159
Milena Lančová936033.3%33529572
Petr Landa1278740068.5%628369129109
Marek Lašťovka1036538063.1%48436610787
Michael Le80800.0%25720370
Jiřina Lehká521834034.6%440303467
Žaneta Leová421527035.7%3933123622
Pavel Macek835037.5%32724661
Věra Majtánová1276660152.4%46135114082
Radek Mannheim17215011.8%332259100
Michaela Marečková793148039.2%4933236938
Zuzana Marinková18414022.2%369259170
Jiří Mašek936033.3%351303102
Jiří Matějček602832046.7%4883385646
Sára Matějková421923045.2%4413453328
Petra Miartušová572136036.8%4083255425
Petr Mikšík793246141.1%4523208548
Marie Mikulková935138.9%38231361
Martina Mojžíšová936033.3%448345126
Miroslav Muroň513318064.7%4823655242
Martin Nedvídek361719047.2%3933293318
Dana Němečková431824143.0%4423354415
Josef Nerodil1125754151.3%48433711697
Markéta Niklová927022.2%32429180
Jaromír Nohavica1266462050.8%50234811696
Martina Nohavicová1367956158.5%474351140102
Jiří Novák936033.3%354326114
Jan Novák452025044.4%3953274425
Jiří Novotný starší817012.5%31328460
Kristýna Obdržálková80800.0%29424040
Jiří Palička15213013.3%375269141
Pavel Palička522725051.9%4853525338
Lenka Paličková523022057.7%4523526236
Jana Pečenková331220137.9%4373332914
Nikola Petrová936033.3%37231081
Jitka Pivarčiová331716051.5%417338278
Pavel Podbrdský1278936270.9%527384127110
Dana Pokorná1226260050.8%50035210979
Michal Pospíšil441727038.6%4503134416
Zuzana Pospíšilová1094563141.7%42532711338
Martin Praus817012.5%32629460
Barbora Pražáková826025.0%37527560
Michal Přikryl1035548053.4%5543709695
Josef Pustka945044.4%39132383
Tomáš Rodr936033.3%33028696
Milan Roupec251015040.0%409327219
Věra Rudolfová321220037.5%431326336
Dagmar Rusá954748049.5%4643399252
Kateřina Rusá855530064.7%5123697475
Ivan Růžička823349040.2%4333108330
František Růžička1074364040.2%44733111255
Blažena Růžičková945044.4%36632872
Zdenka Růžičková48740115.6%392288452
Anna Rybínová743836051.4%4963337940
Sebastián Sázavský581840031.0%4313085324
Filip Sázavský532725151.9%5103525139
Vít Sázavský1036339161.7%51636710996
Milan Seidl835037.5%35331460
Milena Seidlová16412025.0%346301163
Jiří Schneider30300.0%16414920
Karel Sikora1277451259.1%528372116114
Michal Sikora1007129071.0%53039097133
Jindřich Sikora1216160050.4%51133912975
Zuzana Skálová502228044.0%4523324419
Robert Smrček241014041.7%4333292614
Barbora Smrčková22418018.2%363298245
Martin Sobala1017625075.2%539395106117
Milan Svrček18513027.8%407313164
Jitka Svrčková27918033.3%372309295
Michal Šandera361422038.9%4623263719
Martin Šenkýř936033.3%31727383
Markéta Šmídková351222135.7%5153344317
Martin Špánek918011.1%34926790
Petra Špotáková25718028.0%389305312
Kateřina Štrbáková835037.5%39534073
Martin Tancer1015645055.4%49836111473
Marcela Tauferová27918033.3%387302273
Miroslava Telecká835037.5%411310115
Pavel Tomášek18711038.9%373321132
Ivana Umhöhová936033.3%31826880
Martin Vacek15310250167.0%49035816288
Jana Vacková15410052265.6%481355157105
Jana Vágnerová361421140.3%400320315
Šárka Valentová927022.2%41430982
Tereza Valentová18711038.9%452339209
Miroslav Vaňo441528135.2%4133204236
Lenka Veiserová17710041.2%396314181
Petr Vejchoda1596060.0%487359138
Zdeněk Vencl936033.3%325271102
Luboš Vencl684721069.1%5063657651
Drahomíra Venclová781959024.4%4092928014
Petr Vetešník1457570051.7%543348152111
Vladimír Veyr431527136.0%3722964810
Jiří Vícha945044.4%440330102
Marián Viochna683038044.1%4633356934
Vladimír Vladyka301119036.7%380312333
Jan Vlček936033.3%43529472
Eliška Vlčková826025.0%32327380
Robert Vlk1006238062.0%548374102127
Romana Vlková1097137165.6%57337410288
Filip Vojáček602139035.0%4603206133
Pavel Vojáček1308050061.5%49036112892
František Vokatý1899050.0%4163401511
Renata Volfová592831047.5%4713536041
Iveta Vondrátová1459055062.1%515357151101
Jan Votava1586156.7%4413551013
Vladimír Vyrobik945044.4%36033094
Alexandra Willerthová1367857157.7%49335115196
Adéla Zahradníková936033.3%37530682
Mirka Zaisová903454238.9%4523218921
Michal Závada441727038.6%4623254327
Dana Závadová441925043.2%4303354119
Hana Závišková1195762047.9%48234812985
Daniel Zeman945044.4%382325106
Lenka Zlámalíková672244133.6%4153156826
Matěj Žaloudek361125030.6%4343194218
Milena Žárská23518021.7%438301252
Pavel Žibřid935934063.4%55637410084
Hana Žibřidová1277552059.1%587358132117