Statistiky partií 2010 - kvalifikační turnaje

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Radek Baďura954055.6%41035585
Eva Baďurová1124962144.2%43633411863
Břetislav Basta865234060.5%5473768497
Libuše Bednarzová927022.2%42432260
Jaroslav Biolek16313018.8%411299153
Jaromír Buksa775027064.9%4763658163
Jindra Buksová864541052.3%4853519261
Petr Burda954055.6%41335579
Zbyněk Burda1136548057.5%50935412389
Josef Černotík90900.0%35330564
Marcela Černotíková927022.2%37933382
Barbora Červenková14410028.6%404328115
Ladislav Čevela261115042.3%4773292512
Martin Daněk724527062.5%5443697165
Kateřina Drnková716014.3%374309111
Tomáš Fanta963066.7%40934586
Dana Fialová421130127.4%388311487
Alena Fiedlerová581741029.3%4123076114
Milena Filipová683929057.4%5783737863
Jiřina Fišerová422121050.0%4403393619
Jiří Frejka18108055.6%3863342014
Ivo Geiger826025.0%34830170
Josef Grosskopf843447342.3%5003278357
Gabriela Gugová581642027.6%4793055113
Radka Gurecká30300.0%32229240
Markéta Gutmanová533419064.2%4753665250
Viktor Hagenhofer953857040.0%4733259427
Jan Hálek826025.0%41333375
Radka Hanusová927022.2%329288110
Yvetta Hlubinková963066.7%424356107
Dana Holatová26719026.9%344284221
Marek Holba533419064.2%5193775463
Aleš Horák1046538163.0%49036010191
Ivo Hradský1046341060.6%509353110102
Martin Hrubý1085750153.2%48236010972
Jana Hrušková602534142.5%4243275532
Barbora Hrůzová351222135.7%4363293013
Radim Hyršovský864244048.8%4783588857
Pavel Chaloupka623923062.9%4863675754
Jiří Chudoba936033.3%39231872
Jaroslav Chudoba945044.4%414319124
Martina Iliasová261016038.5%4633432621
Alena Jankovcová271116040.7%457338245
Ondřej Janovič826025.0%39832053
Lucie Jechová773145140.9%4323249131
Pavlína Juráková50500.0%33131181
Raul Kačírek945044.4%42133572
Jiří Kamín1136943161.5%47035710060
Marie Kaňovská1798052.9%405347229
Petr Kaňovský251213048.0%4163392111
Vladimír Kaňovský16510134.4%371306123
Martin Kapler623923062.9%5103666762
Lukáš Karlec936033.3%37932432
Dana Klimešová442123047.7%4843353424
Jaroslav Kodym362016055.6%5023604129
Marcela Kouřilová351322037.1%4403343110
Jan Kovařík351519144.3%5363422817
Blanka Kovaříková936033.3%336317101
Jiří Kracík955144053.7%52835110846
Ludmila Krejčí543618066.7%4973755852
Zuzana Krejčová853062.5%43234694
Livia Kubátová271116040.7%3853303211
Martin Kuča514011078.4%4983824440
Petr Kuča532132039.6%4523125724
Jiří Kučka864639154.1%49634810073
Hana Kučová513318064.7%5173594837
Milan Kuděj774730061.0%4953727655
Petr Landa714723166.9%5503858389
Marek Lašťovka624121066.1%4553596357
Jiřina Lehká826025.0%40230391
Žaneta Leová502525050.0%4773535237
Věra Majtánová1136449056.6%51435610783
Radek Mannheim885137058.0%5223549062
Michaela Marečková441430031.8%4373083716
Zuzana Marinková936033.3%39432841
Jiří Matějček592930049.2%4473585657
Tereza Matějková592929150.0%5373544844
Sára Matějková321913059.4%5253543220
Petra Miartušová421527035.7%4323183820
Josef Nerodil642935045.3%5083356565
Jiří Novák918011.1%382310103
Marcela Nováková927022.2%37130971
Eva Nováková90900.0%26022290
Pavel Palička442321052.3%5133493625
Lenka Paličková441628036.4%4743413327
Eva Pařízková26818030.8%3653012810
Veronika Pavlů17512029.4%336287213
Pavel Podbrdský972077.8%489384911
Dana Pokorná1889147.2%4213412311
Zuzana Pospíšilová822854034.1%4593378034
Pavlína Prokůpková502228044.0%4543414825
Michal Přikryl512822155.9%5403744754
Josef Pustka351520042.9%4583323718
Tomáš Rodr875136058.6%4583558063
Zdenka Rosypalová4934606.1%345257381
Věra Rudolfová936033.3%381310102
Dagmar Rusá723536149.3%4473437860
Kateřina Rusá875037057.5%4993659083
Ivan Růžička632735143.7%4403146528
Dušan Růžička1569040.0%441331139
František Růžička773839049.4%4243308243
Zdenka Růžičková441232027.3%361291480
Sebastián Sázavský936033.3%43031566
Vít Sázavský774433057.1%5413636657
Michal Sikora683929057.4%5343716862
Jindřich Sikora873847244.8%4593379163
Zuzana Skálová271314048.1%4343382211
Martin Sobala624913079.0%4933886567
Zuzana Strnadová683335048.5%4043338054
Jana Střítezská927022.2%38328492
Jan Suchánek1798052.9%4343531513
Alice Svobodová918011.1%309258100
Milan Svrček18711038.9%448312217
Jitka Svrčková18612033.3%387313168
Irena Ševčíková40400.0%31726910
Martin Tancer18126066.7%4713752013
Marcela Tauferová351124031.4%406311373
Martin Vacek1136548057.5%47836112772
Jana Vacková1136448157.1%51435511577
Jana Vágnerová954649048.4%4793509443
Martin Válek241113045.8%4363232513
Richard Valent261412053.8%4053321915
Šárka Valentová16511031.3%479320163
Milan Vaněk945044.4%35129860
Petr Vejchoda15105066.7%4743701814
Luboš Vencl543320162.0%4773694540
Zdeněk Vencl936033.3%34528990
Drahomíra Venclová651153117.7%368289588
Petr Vetešník835037.5%41035084
Marián Viochna532527148.1%4863535537
Vladimír Vladyka331221036.4%398312305
Robert Vlk1578046.7%4473621820
Pavel Vojáček895138057.3%5013668357
Filip Vojáček804139051.3%4553478947
Renata Volfová542133038.9%4493314926
Iveta Vondrátová804931061.3%4773598664
Alexandra Willerthová774432157.8%4933527652
Radana Williamsová773938050.6%4583418043
Mirka Zaisová933458137.1%4653299543
Martin Zajíček945044.4%39432953
Michal Závada541080.0%32330150
Jakub Závada35269074.3%5373834146
Hana Závišková361719047.2%4783513218
Niki Zgafasová26917034.6%392310248
Lenka Zlámalíková351124031.4%4113163418
Pavel Žibřid453015066.7%5423775445
Hana Žibřidová594019067.8%4553546557