05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení

Statistiky partií 2009 - kvalifikační turnaje

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Radek Baďura512922056.9%4423494938
Eva Baďurová1386375045.7%472344121100
Michal Bahník954055.6%419349116
Iveta Balušková1138027.3%308270122
Břetislav Basta744727063.5%5333807486
Libuše Bednarzová936033.3%365315101
Jaroslav Biolek361026027.8%3953084110
Jaromír Buksa1197246160.9%535367119111
Jindra Buksová1196950058.0%49935711598
Zbyněk Burda1497769352.7%47335513798
Roman Čejka945044.4%376320133
Josef Černotík918011.1%41728422
Marcela Černotíková936033.3%411311105
Barbora Červenková18513027.8%433314178
Marie Červinková331419042.4%4863503221
Vladimíra Čeřovská826025.0%32927990
Ladislav Čevela361520143.1%4093133111
Martin Daněk1086939063.9%49736811085
Martin Ďuriš361323036.1%4513503726
Dana Fialová927022.2%34530561
Alena Fiedlerová712447033.8%4143087415
Milena Filipová1106347057.3%48037011499
Jiřina Fišerová733439046.6%4663347141
Jan Franek271116040.7%406321259
Jiří Frejka452421053.3%4573493935
Jarmila Gardoňová945044.4%39933791
Josef Grosskopf783147039.7%4563237547
Ivana Grygarová241014041.7%3933032410
Gabriela Gugová591643027.1%376309456
Markéta Gutmanová1559362060.0%505356137123
Viktor Hagenhofer1093968236.7%4283199727
Yvetta Hlubinková693831055.1%5463626958
Dana Holatová581246020.7%370287364
Marek Holba703633152.1%6273634153
Eva Holzová954055.6%38033284
Aleš Horák1287850060.9%514363124112
Marta Hradecká482027142.7%4773374723
Ivo Hradský955936062.1%5153609285
Martin Hrubý1468660058.9%538358138101
Jana Hrušková743143041.9%4373187237
Barbora Hrůzová622636041.9%4453325739
Vlasta Hucková945044.4%36330704
Radim Hyršovský1106050054.5%56734810168
Pavel Chaloupka774829062.3%4943676869
Andrea Chaloupková927022.2%36931971
Andrea Chloupková1789047.1%44134474
Jaroslav Chudoba17710041.2%424307175
Jiří Chudoba1789047.1%431348124
Martina Iliasová542529046.3%4853474833
Martina Jakubová936033.3%395308134
Zlata Jandová835037.5%40130162
Alena Jankovcová602733045.0%4603375919
Ondřej Janovič945044.4%359320103
Lucie Jechová943459136.7%4443238424
Pavlína Jirkovská936033.3%38531941
Pavlína Juráková30300.0%31428010
Jiří Kamín1649568158.2%498354154101
Marie Kaňovská1789047.1%475358165
Petr Kaňovský17107058.8%447343176
Vladimír Kaňovský17611035.3%422326127
Martin Kapler604218070.0%4843785849
Lukáš Karlec927022.2%41732395
Dana Klimešová532528047.2%4193395039
Jaroslav Kodym624418071.0%4843706355
Marie Kolářová924545250.0%4713468948
Dominika Kolářová732745137.7%4443136828
Monika Koupilová945044.4%47736577
Marcela Kouřilová17512029.4%426321143
Jan Kovařík633429054.0%4943516125
Blanka Kovaříková542034037.0%3803255412
Jiří Kracík1205961049.2%43834111444
Ludmila Krejčí714623266.2%5333757057
Zuzana Krejčová18108055.6%404340199
Jaroslava Kroužková963066.7%402356114
Livia Kubátová18711038.9%441330169
Martin Kuča836518078.3%5193919695
Petr Kuča471234126.6%4173163916
Jiří Kučka1045846055.8%4573489985
Hana Kučová724923068.1%4513658858
Milan Kuděj1289036271.1%546380122105
Romana Kukulová834141150.0%5113399151
Soňa Kukulová17314017.6%39329390
Nataša Lamrová34628017.6%346273310
Petr Landa1137240164.2%54736695100
Marek Lašťovka955143154.2%4813579886
Jiřina Lehká421230028.6%3993043910
Žaneta Leová1025052049.0%47735210083
Pavel Macek16412025.0%376283126
Věra Majtánová1649369257.3%503364164149
Radek Mannheim1498168054.4%480354149105
Michaela Marečková822754133.5%4483158832
Zuzana Marinková581938133.6%394311584
Jiří Matějček442321052.3%4813533941
Sára Matějková593128052.5%4843536850
Tereza Matějková924545250.0%4853439276
Petra Miartušová502326147.0%4403314725
Petr Mikšík18612033.3%4813151611
Miroslav Muroň623921264.5%4783707263
Dana Němečková945044.4%40132884
Josef Nerodil1235963148.4%448336122107
Markéta Niklová936033.3%405313100
Jaromír Nohavica1899050.0%4403481610
Martina Nohavicová18810044.4%4323331810
Jiří Novák18612033.3%404335189
Marcela Nováková18513027.8%352303192
Pavel Palička713833053.5%4793557044
Lenka Paličková623032048.4%5043506151
Eva Pařízková551639029.1%387281486
Eva Pavlorková441430031.8%423318347
Veronika Pavlů936033.3%35628362
Jana Pečenková945044.4%45034656
Martin Plesnivý70700.0%26923930
Pavel Podbrdský14610738173.6%566387155149
Dana Pokorná452222150.0%4703513928
Michal Pospíšil945044.4%422311125
Zuzana Pospíšilová823645144.5%4653398638
Barbora Pražáková90900.0%26123470
Pavlína Prokůpková361719047.2%4723323916
Michal Přikryl1136250155.3%52236110092
Josef Pustka452123147.8%4623454518
Tomáš Rodr924844052.2%4573508073
Zdenka Rosypalová39434111.5%338253410
Milan Roupec936033.3%394332116
Věra Rudolfová945044.4%38533251
Dagmar Rusá1135063044.2%43133812071
Kateřina Rusá774828163.0%5013716864
František Růžička1045053148.6%48534211154
Ivan Růžička661847128.0%4183036726
Blažena Růžičková945044.4%36132192
Zdenka Růžičková17314017.6%351290160
Anna Rybínová834339152.4%5233458446
Filip Sázavský835037.5%39734185
Sebastián Sázavský341024029.4%3913073523
Vít Sázavský805228065.0%4593656965
Milan Seidl16510134.4%378304121
Milena Seidlová16412025.0%378313163
Michal Sikora935736061.3%51738994120
Karel Sikora936033.3%48734288
Jindřich Sikora1084563041.7%45033810979
Zuzana Skálová1779144.1%442339126
Martin Sobala15123080.0%4743921521
Zuzana Strnadová502030040.0%4563355236
Jana Střítezská918011.1%32028970
Jan Suchánek271611059.3%4393592123
Milan Svrček461629135.9%4163145012
Jitka Svrčková471630135.1%4423274516
Renáta Szolonyová945044.4%380310104
Michaela Šámalová716014.3%32630181
Markéta Šmídková927022.2%418329114
Kateřina Štrbáková817012.5%38832092
Martin Tancer17107058.8%5073691110
Marcela Tauferová18612033.3%358305183
Ivana Umhöhová918011.1%33227491
Jana Ungerová1401400.0%29425791
Martin Vacek16410162161.9%50935816386
Jana Vacková1649666259.1%491351158122
Jana Vágnerová1287751060.2%48835512184
Martin Valášek18711038.9%427331227
Martin Válek844050.0%41232673
Richard Valent361719047.2%5133413931
Šárka Valentová451332028.9%410308459
Tereza Valentová271314048.1%4203212117
Petr Vejchoda15123080.0%4663721812
Zdeněk Vencl716014.3%40130781
Luboš Vencl925635161.4%5683698671
Drahomíra Venclová927022.2%31928191
Petr Vetešník271314048.1%4243433113
Vladimír Veyr39930023.1%3672913510
Jiří Vícha936033.3%40831481
Marián Viochna1126052053.6%45635710383
Vladimír Vladyka551936034.5%378304524
Robert Vlk18711038.9%5223622322
Filip Vojáček773542045.5%4613426339
Pavel Vojáček1046935066.3%4853659870
Eva Vokounová936033.3%37532383
Renata Volfová662540138.6%4763407140
Iveta Vondrátová1206753055.8%55936111498
Alexandra Willerthová1115457048.6%48634011771
Radana Williamsová1445586339.2%44333014856
Mirka Zaisová1184571239.0%49932710345
Martin Zajíček936033.3%364325124
Jakub Závada542924154.6%5413524538
Michal Závada18612033.3%360317178
Dana Závadová18711038.9%435332179
Hana Závišková662935245.5%4813456932
Niki Zgafasová441925043.2%3923224715
Lenka Zlámalíková471829038.3%4303124417
Pavel Žibřid956431067.4%5163869588
Hana Žibřidová1106544159.5%48035510391