Poslední turnaj:

09. 03. T Třinec Info
06. 04. QT Přerov Info Přihlášení Přihlásit
27. 04. T Třinec Info
1. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.

1. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.

Datum: 20. ledna 2024

Místo konání: Roudnice n/L., Knihovna Ervína Špindlera (Karlovo náměstí 19)

Počet kol: 9

Kapacita: 40, přihlášeno 37

Pořadatelé:

Hlavní rozhodčí: Petr Kuča

Počet hráčů: 36

Průměrná žebříčková síla hráčů: 1737.8

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínáníTurnaj
1Martin Sobala89019.9363661548.511. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
2Vojtěch Vacek77682.4332331446.511. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
3Martin Hrubý77517.333002014911. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
4Pavel Podbrdský68751.5340547053-11. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
5Filip Sázavský67499.2327928845-11. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
6Kateřina Rusá67376.8298819251-11. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
7Ivo Hradský67203.130412594611. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
8Vít Sázavský66830.131445347-11. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
9Jiří Kracík66502.93031-815011. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.
10Radek Mannheim5.56394.23170-1643.5-11. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.908, 1.0, 671.7, 24.2.

Více...

Žebříček

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnajiPočet partiíDatum poslední partie
1Martin Sobala1996+49+21191920. ledna 2024
2Pavel Podbrdský1968+804167820. ledna 2024
3Martin Kuča19440+1165717. září 2023
4Vojtěch Vacek1938+14+32127020. ledna 2024
5Jan Votava19270+1221 4. listopadu 2023
6Radek Mannheim1918-23-110212720. ledna 2024
7Tomáš Rodr1896-23+114196420. ledna 2024
8Filip Sázavský1887+9+3554720. ledna 2024
9Michal Sikora18810+11845 4. listopadu 2023
10Kateřina Rusá1878+17+36197820. ledna 2024

Více...

Šplhoun:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
16Martin Hrubý1828+59+143

Propadák:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
79Lucie Bystroňová Vyplelová1369-130-42136

Další info

Hrací systém: švýcarský systém, Dubov

Pozvánka Seznam turnajů