27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
25. 08. T Třinec Info
5. kvalifikační turnaj, Kadaň

Kvalifikace na mistrovství republiky 2024

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2024.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5Kompenzační body
1Dagmar Mannheimová
2Petra Špotáková
3Vojtěch Vacek2075055195528
4Petr Landa1732224394246
5Pavel Podbrdský138424650
6Jana Vágnerová13418421955
7Martin Daněk11524223336
8Tomáš Rodr112194242639
9Radek Mannheim10926361730
10Martin Sobala1015546
11Kateřina Rusá10036133912
12Pavel Vojáček98.750111324.7
13Martin Hrubý9846033811
14Vít Sázavský9630391215
15Jana Vacková93103203624
16Jiří Kamín92530261615
17Luboš Vencl925042
18Zbyněk Burda86.31215222017.3
19Martina Iliasová8314421314
20Jaromír Buksa82825022
21Břetislav Basta81282033
22Martin Vacek70123028
23Alena Jankovcová6713181026
24Alexandra Willerthová65.205510
25Pavel Palička642836
26Jan Votava633330
27Pavel Chaloupka604614
28Filip Sázavský593920
29Markéta Gutmanová592011919
30Ivo Hradský58.13301852
31Hana Závišková53.561415018
32Jiří Kracík53.42801708
33Radana Williamsová4571011710
34Mirka Zaisová44.31619405
35Milena Filipová42161412
36Jaromír Haupt391524
37Roman Čejka36.3170163
38František Růžička32.120822
39Martin Kuča2626
40Aleš Horák211119
41Dagmar Rusá18.69009
42Marcela Havelková18.21017
43Věra Majtánová1818
44Hana Kučová1717
45Jindra Buksová1616
46Daniel Turek13.906007
47Niki Zgafasová1376
48Eva Baďurová1313
49Michal Sikora99
50Jan Řepka88
51Josef Nerodil7.540300
52Petr Kuča7.10060
53Dana Fialová77
54Jana Hrušková6.106
55Zuzana Skálová55
56David Shánělec55
57Gabriela Gugová4.1004
58Viktor Hagenhofer4.1013
59Raul Kačírek44
60Dana Pokorná3.2300
61Hana Kawiková30200.7
62Sebastián Sázavský2.102
63Aleš Kika1.2010
64Jiřina Fišerová1.101
65Jana Brečková0.500
66Adéla Svítková0.400
67Jana Zachová0.400
68Petra Miartušová0.400
69Len H. Böhmová0.300
70Lenka Paličková0.30
71Jaroslav Biolek0.20
72Lucie Bystroňová Vyplelová0.20
73Alena Fiedlerová0.10
74Michaela Marečková0.10
75Martin Prokop00
76Novák Jaromír00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace