27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
25. 08. T Třinec Info
11. kvalifikační turnaj, Praha, 2023

Kvalifikace na mistrovství republiky 2023

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2023.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9qt10qt11Kompenzační body
1Tomáš Rodr2992636555033502055395014
2Vojtěch Vacek293366224646463650504655
3Radek Mannheim226.83320202472633555029.8
4Břetislav Basta2157363922195539245
5Zbyněk Burda206.384216124262633391924.3
6Jana Vágnerová20202442301630463015
7Alena Jankovcová201423461135082230
8Petr Landa19913175055261536
9Jiří Kamín1941524143016172819462442
10Filip Sázavský1851336554239
11Pavel Vojáček183.646283313241124142824.6
12Martin Hrubý17320513163939132036190
13Luboš Vencl14850282842
14Kateřina Rusá1485515151746
15Jana Vacková1471722261911301516133020
16Milena Filipová1434618193624
17Jaromír Buksa1332414283928
18Aleš Horák132009145519728
19Michal Sikora124.5503341.5
20Martin Sobala122553928
21Vít Sázavský12258122220550
22Pavel Palička11519285172224
23Martin Daněk1121819173622
24Hana Závišková110117188715201333
25Mirka Zaisová11028193183310120
26František Růžička10842110161217811
27Jan Votava108304236
28Dagmar Rusá103.1301136260
29Martina Iliasová102224634
30Roman Čejka9714915026151512
31Věra Majtánová972216930146
32Pavel Podbrdský931826427
33Ivo Hradský90501426
34Karel Sikora89.117201222180
35Alexandra Willerthová88390418141121
36Martin Vacek85422617
37Radana Williamsová8316081136191116
38Jiří Kracík7630440143318
39Sebastián Sázavský67.139014113
40Jindra Buksová58262012
41Jolana Kajzarová5533139
42Pavel Chaloupka533320
43Josef Nerodil4910455154410
44Jaromír Haupt48.20518178
45Marie Worková43112210
46Daniel Turek4200686933100
47Jiřina Fišerová39.21270164
48Zuzana Skálová37212176
49Petr Kuča32.370000201652
50Marcela Havelková30.31200180
51Michal Přikryl3030
52Martin Worek3010119
53Jan Kovařík291910
54Markéta Gutmanová28.34024
55Adéla Svítková24.90000105900
56Raul Kačírek23.392012
57Niki Zgafasová231013
58Viktor Hagenhofer1813221
59Lenka Paličková1818
60Dagmar Mannheimová1358
61Jana Hrušková12.30039
62Petra Miartušová10.60010
63Eva Baďurová99
64Aleš Juchelka88
65Dana Pokorná7.570
66Marián Viochna77
67Iveta Vondrátová66
68Jan Řepka66
69Tereza Juchelková66
70Michaela Marečková4.3040
71Aleš Kika4.22101
72Dana Fialová431
73Jana Zachová22
74Jana Brečková1.61000
75Hana Kawiková1.200000000.2
76Gabriela Gugová0.90000
77Zuzana Pospíšilová0.80000
78Alena Fiedlerová0.50000
79Ladislav Halouzka0.30
80David Shánělec0.30
81Len H. Böhmová0.300
82Petra Špotáková0.200
83Jaroslav Biolek0.20
84Martin Prokop0.20
85Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace