27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
25. 08. T Třinec Info
8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023

Kvalifikace na mistrovství republiky 2023

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2023.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8Kompenzační body
1Dana Pokorná
2Len H. Böhmová
3David Shánělec
4Martin Prokop
5Tomáš Rodr2792636555033502055
6Vojtěch Vacek260366224646463650
7Břetislav Basta2107363922195539
8Jana Vágnerová1880244230163046
9Pavel Vojáček180.64628331324112425.6
10Petr Landa1611317505526
11Alena Jankovcová16042346113508
12Zbyněk Burda159.784216124262621.7
13Radek Mannheim159.3332020247263323.3
14Kateřina Rusá1485515151746
15Martin Hrubý147205131639391320
16Milena Filipová1434618193624
17Jiří Kamín1341524143016172819
18Jana Vacková1301722261911301516
19Michal Sikora124.5503341.5
20Martin Sobala122553928
21Jan Votava108304236
22Luboš Vencl106502828
23Jaromír Buksa10524142839
24Aleš Horák104.50091455197
25Filip Sázavský104133655
26Mirka Zaisová10128193183310
27Alexandra Willerthová86.53904181411
28Pavel Podbrdský86182642
29František Růžička81421101612
30Roman Čejka79.51491502615
31Věra Majtánová772216930
32Dagmar Rusá77301136
33Karel Sikora7117201222
34Pavel Palička691928517
35Vít Sázavský6758122220
36Hana Závišková66117188715
37Ivo Hradský645014
38Martin Daněk54181917
39Sebastián Sázavský53.139014
40Jolana Kajzarová463313
41Jindra Buksová462620
42Radana Williamsová44.316081136
43Marie Worková43112210
44Josef Nerodil43104551544
45Martin Vacek4242
46Daniel Turek3500686933
47Pavel Chaloupka3333
48Zuzana Skálová3121217
49Martin Worek3010119
50Michal Přikryl3030
51Jan Kovařík291910
52Markéta Gutmanová28.34024
53Jiří Kracík25.63044014
54Raul Kačírek23.392012
55Jaromír Haupt23.20518
56Martina Iliasová2222
57Jiřina Fišerová19.21270
58Lenka Paličková1818
59Viktor Hagenhofer171322
60Adéla Svítková15.70000105
61Dagmar Mannheimová1358
62Marcela Havelková12.21200
63Petr Kuča10.17000020
64Niki Zgafasová1010
65Eva Baďurová99
66Aleš Juchelka88
67Marián Viochna77
68Jan Řepka66
69Iveta Vondrátová66
70Tereza Juchelková66
71Aleš Kika4.22101
72Dana Fialová431
73Jana Zachová22
74Jana Brečková1.4100
75Hana Kawiková1.20000000.2
76Gabriela Gugová0.8000
77Petra Miartušová0.600
78Jana Hrušková0.300
79Ladislav Halouzka0.30
80Zuzana Pospíšilová0.200
81Michaela Marečková0.20
82Alena Fiedlerová0.200
83Petra Špotáková0.200
84Jaroslav Biolek0.20
85Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace