27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
25. 08. T Třinec Info
6. kvalifikační turnaj, Třinec, 2023

Kvalifikace na mistrovství republiky 2023

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2023.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6Kompenzační body
1Martin Prokop
2Eva Baďurová
3Len H. Böhmová
4Martin Vacek
5Dana Pokorná
6David Shánělec
7Martina Iliasová
8Lenka Paličková
9Ladislav Halouzka
10Tomáš Rodr250263655503350
11Vojtěch Vacek20236622464646
12Pavel Vojáček172.8462833132428.8
13Zbyněk Burda14484216124224
14Petr Landa13513175055
15Martin Hrubý13220513163939
16Radek Mannheim13033202024726
17Jana Vacková125172226191130
18Michal Sikora124.5503341.5
19Břetislav Basta123736392219
20Martin Sobala122553928
21Milena Filipová11946181936
22Jiří Kamín116152414301617
23Jana Vágnerová112.1024423016
24Alena Jankovcová10542346113
25Filip Sázavský104133655
26Kateřina Rusá10255151517
27Roman Čejka79.51491502615
28Aleš Horák78.80091455
29Luboš Vencl785028
30Dagmar Rusá77301136
31Jan Votava723042
32Vít Sázavský6758122220
33Jaromír Buksa66241428
34Ivo Hradský645014
35Alexandra Willerthová61.5390418
36Mirka Zaisová592819318
37Martin Daněk54181917
38Sebastián Sázavský53.139014
39František Růžička5342110
40Věra Majtánová4722169
41Pavel Palička471928
42Jindra Buksová462620
43Hana Závišková44117188
44Pavel Podbrdský441826
45Josef Nerodil391045515
46Radana Williamsová38.31608113
47Karel Sikora371720
48Marie Worková331122
49Pavel Chaloupka3333
50Jolana Kajzarová3333
51Michal Přikryl3030
52Daniel Turek29.4006869
53Jan Kovařík291910
54Markéta Gutmanová28.34024
55Raul Kačírek23.392012
56Martin Worek211011
57Jiřina Fišerová19127
58Viktor Hagenhofer15132
59Zuzana Skálová14212
60Marcela Havelková12.1120
61Jiří Kracík11.630440
62Adéla Svítková10.7000010
63Niki Zgafasová1010
64Aleš Juchelka88
65Petr Kuča7.970000
66Marián Viochna77
67Tereza Juchelková66
68Iveta Vondrátová66
69Jan Řepka66
70Jaromír Haupt5.205
71Dagmar Mannheimová55
72Aleš Kika3.2210
73Dana Fialová33
74Jana Zachová22
75Jana Brečková1.110
76Gabriela Gugová0.700
77Hana Kawiková0.700000.1
78Jana Hrušková0.20
79Michaela Marečková0.20
80Alena Fiedlerová0.200
81Petra Špotáková0.200
82Jaroslav Biolek0.20
83Petra Miartušová0.10
84Zuzana Pospíšilová0.10
85Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace