27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
25. 08. T Třinec Info
4. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2023

Kvalifikace na mistrovství republiky 2023

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2023.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4Kompenzační body
1Ivo Hradský
2Tereza Juchelková
3Aleš Juchelka
4Len H. Böhmová
5Martin Vacek
6Dagmar Mannheimová
7Jolana Kajzarová
8Michaela Marečková
9Dana Pokorná
10David Shánělec
11Marián Viochna
12Lenka Paličková
13Martina Iliasová
14Ladislav Halouzka
15Eva Baďurová
16Martin Prokop
17Tomáš Rodr16726365550
18Pavel Vojáček142.746283335.7
19Petr Landa13513175055
20Vojtěch Vacek1103662246
21Alena Jankovcová1024234611
22Radek Mannheim9733202024
23Martin Sobala945539
24Kateřina Rusá85551515
25Jana Vacková8417222619
26Jiří Kamín8315241430
27Michal Sikora835033
28Břetislav Basta8273639
29Zbyněk Burda788421612
30Luboš Vencl785028
31Jana Vágnerová66.102442
32Jaromír Buksa66241428
33Milena Filipová644618
34Martin Hrubý542051316
35Martin Daněk54181917
36Sebastián Sázavský53.139014
37Filip Sázavský491336
38Vít Sázavský47581222
39Jindra Buksová462620
40Pavel Podbrdský441826
41František Růžička43421
42Mirka Zaisová4128193
43Dagmar Rusá413011
44Alexandra Willerthová39.5390
45Roman Čejka38.5149150
46Věra Majtánová382216
47Hana Závišková3611718
48Pavel Chaloupka3333
49Jan Votava3030
50Michal Přikryl3030
51Jan Kovařík291910
52Radana Williamsová24.31608
53Josef Nerodil2410455
54Pavel Palička1919
55Jiřina Fišerová19127
56Karel Sikora1717
57Daniel Turek14.40068
58Viktor Hagenhofer1313
59Marcela Havelková12.1120
60Raul Kačírek11.3920
61Jiří Kracík11.13044
62Marie Worková1111
63Niki Zgafasová1010
64Martin Worek1010
65Aleš Horák9.8009
66Petr Kuča7.67000
67Iveta Vondrátová66
68Jan Řepka66
69Markéta Gutmanová4.340
70Dana Fialová33
71Aleš Kika321
72Zuzana Skálová22
73Jana Zachová22
74Jana Brečková1.110
75Gabriela Gugová0.700
76Hana Kawiková0.50000.1
77Adéla Svítková0.4000
78Jana Hrušková0.20
79Alena Fiedlerová0.200
80Petra Špotáková0.200
81Jaroslav Biolek0.20
82Jaromír Haupt0.20
83Petra Miartušová0.10
84Zuzana Pospíšilová0.10
85Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace