8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023
8. kvalifikační turnaj, Pardubice
Sezona: 2023
Datum: 22. července 2023
Místo konání: Pardubice, výstavní a společenské centrum Ideon (Jiráskova 1963)
Počet kol: 9
Pořadatel: Filip Vojáček, fi.vojacek@gmail.com, telefon: 774 363 005
Počet hráčů: 42
Průměrná žebříčková síla hráčů: 1646.0
Pořadí
Pořadí | Jméno | Body | TurČAS | Skóre | Rozdíl | Buchholz | Začínání | Turnaj |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš Rodr | 8 | 8708.2 | 3512 | 464 | 53 | 1 | 8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023 |
2 | Vojtěch Vacek | 7 | 8484.7 | 3516 | 478 | 48.5 | -1 | 8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023 |
3 | Jana Vágnerová | 7 | 7317.1 | 3241 | 154 | 49.5 | 1 | 8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023 |
4 | Pavel Podbrdský | 6 | 8513.2 | 3427 | 478 | 51 | 1 | 8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023 |
5 | Břetislav Basta | 6 | 8266.1 | 3470 | 456 | 47 | -1 | 8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023 |
6 | Jan Votava | 6 | 7965.6 | 3181 | 264 | 54 | -1 | 8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023 |
7 | Radek Mannheim | 6 | 7889.8 | 3295 | 370 | 47.5 | -1 | 8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023 |
8 | Věra Majtánová | 6 | 6923.6 | 3284 | 10 | 49 | 1 | 8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023 |
9 | Luboš Vencl | 6 | 6529.3 | 3143 | 122 | 40.5 | -1 | 8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023 |
10 | Zbyněk Burda | 6 | 6209 | 3103 | -8 | 42.5 | 1 | 8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2023 |
Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.773, 1.0, 669.7, 34.3.
Žebříček
Pořadí | Jméno | Síla | Změna síly | Změna pořadí | Umístění na turnaji | Počet partií | Datum poslední partie |
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | Žaneta Leová | 1624 | 0 | +1 | 860 | 21. května 2023 | |
42 | Lenka Paličková | 1620 | 0 | +1 | 849 | 24. června 2023 | |
43 | Marie Worková | 1614 | 0 | +4 | 140 | 24. června 2023 | |
44 | Raul Kačírek | 1611 | 0 | +4 | 1024 | 20. května 2023 | |
45 | Eva Baďurová | 1610 | +7 | +6 | 24 | 1555 | 22. července 2023 |
46 | Josef Nerodil | 1605 | -10 | -3 | 29 | 2707 | 22. července 2023 |
47 | František Růžička | 1601 | -18 | -8 | 21 | 2278 | 22. července 2023 |
48 | Jiří Kracík | 1599 | +27 | +16 | 19 | 2585 | 22. července 2023 |
49 | Zuzana Skálová | 1591 | 0 | +1 | 1139 | 24. června 2023 | |
50 | Jolana Kajzarová | 1590 | +28 | +20 | 20 | 814 | 22. července 2023 |
Šplhoun:
Pořadí | Jméno | Síla | Změna síly | Změna pořadí | Umístění na turnaji |
---|---|---|---|---|---|
31 | Věra Majtánová | 1719 | +38 | +10 | 8 |
Propadák:
Pořadí | Jméno | Síla | Změna síly | Změna pořadí | Umístění na turnaji |
---|---|---|---|---|---|
24 | Alena Jankovcová | 1764 | -43 | -13 | 25 |
Další info
Hrací systém: švýcarský systém na 9 kol podle pravidel ČAS (40 min + 2 tahy), při rovnosti bodů rozhoduje o pořadí TurČAS
Přihlásit Seznam přihlášených Pozvánka Seznam turnajů