05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení

Statistiky partií 2018 - liga

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Radek Baďura211050.0%41635900
Eva Baďurová24518122.9%39732600
Břetislav Basta322210068.8%49738100
Len H. Böhmová817012.5%32928500
Zbyněk Burda321517046.9%45136000
Milena Filipová321913059.4%48737200
Jaromír Haupt80800.0%30126500
Marcela Havelková16106062.5%45035500
Yvetta Hlubinková321417145.3%44232700
Aleš Horák311615051.6%43435200
Martin Hrubý321616050.0%42635500
Barbora Hrůzová321022031.3%46033700
Pavel Chaloupka231310056.5%44136700
Martina Iliasová301317043.3%43634500
Raul Kačírek241212050.0%53035800
Jiří Kamín28217075.0%44736900
Jiří Kracík321121034.4%43933000
Petr Kuča28523017.9%40231100
Martin Kuča22157068.2%52538600
Jiří Kučka1165054.5%40931000
Milan Kuděj16412025.0%41334000
Petr Landa311813058.1%49437100
Marek Lašťovka211011047.6%40333600
Věra Majtánová321616050.0%45635100
Radek Mannheim301317043.3%46934800
Josef Nerodil633050.0%37032500
Michal Přikryl19811042.1%42035000
Josef Pustka835037.5%42634200
Tomáš Rodr322012062.5%46236600
Dagmar Rusá1358038.5%43634100
Vít Sázavský311714054.8%44635600
Michal Sikora231211052.2%58237900
Jindřich Sikora312033.3%39832000
Martin Sobala32257078.1%53339200
Zuzana Strnadová241311054.2%48835200
Daniel Turek817012.5%41831300
Vojta Vacek321418043.8%43635500
Martin Vacek321616050.0%49337000
Jana Vacková321616050.0%51634900
Jana Vágnerová261610061.5%44935400
Petr Vejchoda826025.0%35733100
Luboš Vencl322210068.8%44636800
Filip Vojáček291910065.5%51937800
Pavel Vojáček261610061.5%50137500
Alexandra Willerthová321715053.1%45434000
Radana Williamsová32824025.0%47133500
Pavel Žibřid321913059.4%45236500
Hana Žibřidová311615051.6%45535000