07. 11. T Třinec Info
21. 11. MR Hradec Králové Info
12. 12. T Třinec Info

Statistiky partií 2020 - liga

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Břetislav Basta1798052.9%476379
Len H. Böhmová17215011.8%358287
Zbyněk Burda17116064.7%568362
Milena Filipová1789047.1%448360
Milan Fišer1711605.9%344276
Jaromír Haupt844050.0%434338
Marcela Havelková972077.8%392336
Yvetta Hlubinková17710041.2%413343
Aleš Horák17116064.7%420370
Martin Hrubý17116064.7%471365
Barbora Hrůzová954055.6%408342
Pavel Chaloupka954055.6%415354
Martina Iliasová1798052.9%460358
Raul Kačírek936033.3%408337
Jiří Kamín1587053.3%474371
Jiří Kracík1789047.1%427337
Martin Kuča321066.7%443411
Petr Kuča17215011.8%345291
Milan Kuděj954055.6%503385
Petr Landa17611035.3%499351
Marek Lašťovka624033.3%371321
Žaneta Leová1697056.3%418344
Věra Majtánová17116064.7%425360
Radek Mannheim17710041.2%450343
Josef Nerodil17413023.5%403303
Zuzana Pospíšilová918011.1%367296
Michal Přikryl16115068.8%422363
Josef Pustka844050.0%439344
Tomáš Rodr17134076.5%500371
Kateřina Rusá853062.5%427368
Dagmar Rusá17710041.2%461333
Vít Sázavský1789047.1%497369
Michal Sikora17125070.6%472390
Martin Sobala17107058.8%506376
Daniel Turek17215011.8%390292
Martin Vacek17134076.5%442360
Vojta Vacek17107058.8%460371
Jana Vacková1798052.9%451351
Jana Vágnerová1596060.0%423359
Luboš Vencl17125070.6%493382
Filip Vojáček743057.1%417381
Pavel Vojáček1578046.7%422356
Jan Votava871087.5%449401
Alexandra Willerthová17125070.6%426352
Radana Williamsová17611035.3%435340
Martin Worek10100.0%310310
Pavel Žibřid954055.6%475382