23. 11. MR Praha Info

Statistiky partií 2009 - liga

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Radek Baďura241113045.8%4993462023
Eva Baďurová24816033.3%4463242217
Adam Bártů40400.0%30326841
Břetislav Basta251510060.0%4643792831
Jaromír Buksa1256145.8%431342118
Jindra Buksová19514026.3%415335168
Zbyněk Burda331815054.5%4473523016
Martin Ďuriš301316145.0%4603472824
Tomáš Fanta1477050.0%4363541912
Milena Filipová311615051.6%4683683533
Jiří Frejka1174063.6%4163541410
Markéta Gutmanová331914057.6%4953583528
Yvetta Hlubinková271314048.1%4753512193
Marek Holba15105066.7%4283611313
Aleš Horák20119055.0%4463662517
Ivo Hradský27189066.7%4533593025
Martin Hrubý816118.8%36832831
Barbora Hrůzová1174063.6%440370139
Pavel Chaloupka311813058.1%4593503328
Martina Iliasová311219038.7%4323413017
Jiří Kamín25169064.0%4553642521
Martin Kapler291514051.7%4913542024
Jaroslav Kodym624033.3%40134573
Monika Koupilová29623020.7%4333102311
Jan Kovařík16106062.5%424341187
Blanka Kovaříková12210016.7%389304124
Jiří Kracík331815054.5%4533373315
Ludmila Krejčí33248174.2%4683743228
Martin Kuča21138061.9%4803791819
Petr Kuča25915138.0%400316189
Jiří Kučka1569040.0%4383401614
Hana Kučová17125070.6%4253532211
Milan Kuděj28226078.6%4503763222
Petr Landa321913059.4%4733583229
Marek Lašťovka301911063.3%5103612624
Žaneta Leová312011064.5%5723683431
Věra Majtánová281414050.0%4553592322
Radek Mannheim331023030.3%4403363520
Michaela Marečková80800.0%33129661
Jiří Matějček1679043.8%5343631814
Tereza Matějková321616050.0%4593614234
Sára Matějková20200.0%32629800
Josef Nerodil281414050.0%4533423227
Jan Novák15213013.3%369322199
Pavel Podbrdský31265083.9%5294073638
Dana Pokorná17413023.5%399336158
Pavlína Prokůpková15411026.7%412309147
Michal Přikryl22913040.9%4463541616
Josef Pustka1100100.0%37937900
Tomáš Rodr322012062.5%4453533627
Kateřina Rusá734042.9%435364107
Dagmar Rusá321319040.6%4363443625
František Růžička1239025.0%417329105
Vít Sázavský24168066.7%4793712123
Michal Sikora311318041.9%5483713130
Jindřich Sikora15312020.0%5073501414
Martin Sobala31229071.0%4503843327
Martin Tancer22148063.6%4853541910
Martin Vacek291514051.7%4343512814
Jana Vacková281710162.5%4523513422
Jana Vágnerová1569040.0%5093651610
Martin Válek826025.0%45133764
Richard Valent734042.9%39932495
Petr Vejchoda20119055.0%4233612013
Luboš Vencl261313050.0%4003402217
Zdeněk Vencl10100.0%28728710
Marián Viochna21417019.0%418316196
Pavel Vojáček261313050.0%4693562422
Filip Vojáček22616027.3%4923432314
Iveta Vondrátová9900100.0%471383138
Radana Williamsová31724022.6%393320245
Matěj Žaloudek716014.3%39531543
Pavel Žibřid24186075.0%5653922528
Hana Žibřidová321715053.1%4613523522