22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2000

Do kvalifikace se započítává nejlepších umístění na turnaji. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2000.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2Kompenzační body
1Jiří Spáčil0
2Ivo Habran00
3Daniel Zeman0
4Vladimír Chládek2
5Jiří Blahůt190
6Martina Nohavicová022
7Jaromír Nohavica3014
8Kamila Kováčová0
9Petr Sýkora1
10Jiří Frejka0
11Zbyněk Burda2424
12Jiří Janatka01
13Karel Král0
14Dana Sýkorová0
15Iveta Vondrátová
16Vít Sázavský39
17Jindřiška Králová017
18Petr Brychta00
19Ludmila Krejčí120
20Marcela Schermerová0
21Jiří Bělohlávek206
22Josef Grosskopf00
23Pavlína Formánková010
24Lukáš Karlec150
25Radim Hyršovský284
26Petr Holman0
27Iva Niklesová818
28Jiří Kracík312
29Ota Popp020
30Milan Kuděj50
31Tereza Kudějová019
32Jiří Novotný starší016
33Drahomíra Venclová00
34Luboš Vencl2613
35Dagmar Rusá430
36Jana Rusá5555
37Kateřina Rusá615
38Jitka Folberová00
39Jiří Novotný mladší0
40František Vokatý13
41Milena Kaprálová42
42Dušan Karkuš0
43Jiří Chudoba0
44Ivan Růžička00
45Marie Kaňovská369
46Petr Kaňovský0
47Robert Babilon028
48Vlasta Hucková2
49Jiří Černovský03
50Jan Řepka33
51Jan Kovařík1411
52Vladislava Hořovská42
53Martin Daněk50
54Petr Kuča
55Hana Závišková0
56Stanislav Barnoky00
57Alena Jankovcová90
58Miroslav Koblic0
59Petr Landa3324
60Eva Mašátová0
61Michal Pospíšil110
62Jana Vacková00
63Antonín Kaprál17
64Vanda Folberová2246
65Jiřina Lehká08
66Tomáš Ptáček
67Karel Sikora50
68Martin Kočí0
69Gabriela Bendáková0
70Hana Fousová
71Marek Holba160
72Pavel Chaloupka3936
73Ondřej Janovič00
74Martin Kuča
75Marek Lašťovka0
76Pavel Mašek0
77Pavel Novák00
78Martina Talichová
79Josef Třikač10
80Martin Vacek726
81Jiří Čech05
82Jiří Fomín0
83Vladimír Kaňovský07
84Jan Mašát0
85Pavel Podzemský0
86Martin Zajíček00
87Zdeněk Škvrna
88Zdeněk Vencl0
89Petr Tománek0
90Jana Járová00
91Stanislava Brychtová00
92Hedvika Šimíčková0
93Milan Havel0
94Václav Jára00
95Jindra Buksová00
96Jaromír Buksa00
97Anna Králíková0
98Vladimír Jemelík0
99Michal Sikora460
100Ludmila Kocmanová0
101Radomír Zíma0
102Matúš Janovič00
103Lucie Fruhwirtová00
104Jana Erdeová0
105Jiří Mašek0
106Martin Mačák0
107Ludmila Kadlicová18
108Milan Vaněk00
109Alexandra Willerthová0
110Matěj Baťha
111Veronika Pavlů0
112Marek Sikora0
113Dana Jančíková00
114Milan Roupec0
115Jiří Ryvola00
116Jiří Čenovský0
117Milan Petras0
118Libor Knotek0
119Michal Bartoš0
120Alena Bartošová0
121Lenka Blahůtová0
122Benedikt Bursík0
123Jolana Kajzarová0
124Blanka Kovaříková0
125Karel Jančík0
126Jiří Kesner
127Eva Zavrtálková
128Ilona Prouzová
129Jiří Vícha
130Michal Bahník
131Jiří Dolanský
132Ivo Husar
133Vladislav Káňa
134Anna Káňová
135Sára Matějková
136Josef Nerodil
137Zuzana Skálová
138Jan Suchánek
139David Szpyrc
140Petr Vetešník
141Věra Beranová
142Michaela Marečková

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace