22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 1999

Do kvalifikace se započítává nejlepších umístění na turnaji. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 1999.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7Kompenzační body
1Jiří Spáčil10
2Josef Vacek0
3Daniel Zeman44
4Vladimír Chládek1318733
5Jiří Blahůt368
6Martina Nohavicová2036
7Jaromír Nohavica503080
8Petr Sýkora10
9Miroslav Muroň8
10Ivanka Dosedělová22
11Jiří Frejka2850
12Zbyněk Burda501424
13Jiří Janatka1450
14Karel Král33241912
15Dana Sýkorová9
16Iveta Vondrátová241785
17Vít Sázavský425520
18Jindřiška Králová4236390
19Jana Dosedělová39
20Petr Brychta30
21Ludmila Krejčí161516
22Marcela Schermerová17
23Josef Grosskopf5340
24Pavlína Formánková67160
25Lukáš Karlec30103913
26Radim Hyršovský3936507
27Petr Holman526
28Iva Niklesová1946100
29Jiří Kracík26392819
30Ota Popp2050
31Helena Oulíková6246
32Tereza Kudějová120
33Jaroslava Bělohubá40
34Jiří Novotný starší1720220
35Drahomíra Venclová84240
36Luboš Vencl505518
37Dagmar Rusá39143
38Jana Rusá3642
39Kateřina Rusá554615
40Oldřich Doseděl46
41Jitka Folberová0
42Jiří Novotný mladší4611280
43František Vokatý336
44Jan Plachetka16
45Milena Kaprálová15155511
46Dušan Karkuš1022
47Jiří Chudoba1
48Ivan Růžička1920
49Marie Kaňovská1826424
50Petr Kaňovský2833132
51Jaroslav Kodym5539
52Robert Babilon1118330
53Vlasta Hucková26
54Jiří Černovský2230
55Jan Řepka4250
56Jan Kovařík1328
57Vladislava Hořovská4610
58Martin Daněk365555
59Petr Kuča301218
60Hana Závišková300
61Stanislav Barnoky240
62Lucie Barnoky11130
63Jiří Dvořák76
64Alena Jankovcová30
65Miroslav Koblic100
66Petr Landa20281246
67Eva Mašátová30
68Michal Pospíšil194228
69Jakub Nohavica98
70Antonín Kaprál170
71Vanda Folberová249
72Jiřina Lehká0
73Tomáš Ptáček30
74Karel Sikora26
75Lenka Vykydalová19
76Martin Kočí0
77Gabriela Bendáková220
78Hana Fousová0
79Marek Holba14
80Pavel Chaloupka17
81Ondřej Janovič0
82Zdravko Kalfinov0
83Martin Kuča15420
84Marek Lašťovka260
85Jakub Mašát0
86Pavel Mašek0
87Pavel Novák0
88Jakub Ryška0
89Alena Ryšková240
90Barbora Smekalová0
91Martina Talichová0
92Josef Třikač20
93Miroslav Kruml0
94Antonín Šturba0
95Jiří Čech133
96Dagmar Dvořáková1416
97Vladimír Kaňovský311
98Jan Mašát7
99Daniela Sázavská186
100Václav Fronk9
101Petr Vejchoda12
102Eva Niklesová133
103Jan Slanina220
104Dalibor Nigrin22
105Líza Sousedíková9
106Marie Švarcová26
107Tereza Švarcová17
108Kateřina Lehovcová36
109Emil Kolář22
110Petr Hambálek50

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace