07. 09. T Třinec Info
14. 09. QT Brno Info Přihlášení
15. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2015

Do kvalifikace se započítává 5 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2015.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9Kompenzační body
1Pavel Podbrdský24716504646425055
2Břetislav Basta232141742505539463620
3Pavel Vojáček217.6509423036202289.6
4Martin Kuča20646555550
5Tomáš Rodr200153933364222501215
6Filip Vojáček194.73033461555530.7
7Petr Landa1764365520242833316
8Luboš Vencl16655304239
9Aleš Horák14836064653030
10Pavel Chaloupka1453918281446
11Martin Hrubý14520421314336221928
12Zbyněk Burda142.11093933242618220.1
13Jiří Kamín1399201616281436390
14Věra Majtánová13562619262836
15Jana Vacková1300152624203030819
16Martin Daněk1263361126504
17Milena Filipová1220132884228411
18Milan Kuděj12036510361424
19Martin Vacek119719739101619726
20Pavel Palička1190247393316
21Pavel Žibřid119422501924
22Jaromír Buksa1112646121017
23Radek Mannheim10602430190820313
24Martin Sobala1055550
25Kateřina Rusá9635591415
26Alexandra Willerthová96242815201014
27Jana Vágnerová93173022168
28Hana Kučová8983942
29Raul Kačírek892801517111850
30Jindra Buksová861312301246
31Jiří Kracík77121201871313013
32Hana Žibřidová778819933
33František Růžička7316017015151000
34Vít Sázavský67.1010131133
35Martina Iliasová64224171290
36Dagmar Rusá562014218139
37Radana Williamsová55.6140170240
38Michal Přikryl540113161861
39Jiří Kučka52001150701712
40Lenka Paličková4731826
41Barbora Hrůzová460063811318
42Zuzana Strnadová4617081331500
43Jitka Svrčková44.1180026
44Radim Hyršovský42.3420
45Eva Baďurová32.20064022
46Marek Holba2502202
47Markéta Gutmanová22.822000
48Ondřej Janovič21.4110100
49Jiřina Fišerová21129
50Viktor Hagenhofer19.7190000000
51Petr Vejchoda1717
52Vojta Vacek15.3002000067
53Hana Závišková15.15010
54Jana Pečenková1212
55Dana Fialová11.40110
56Marcela Havelková10009000
57Jindřich Sikora7.570
58Josef Nerodil6.80000141
59Gabriela Gugová6.20006
60Jolana Kajzarová6.1510
61Zuzana Pospíšilová5.905000
62Petr Kuča4.6004000
63Zuzana Skálová4.104
64Michaela Marečková2.4000200
65Livia Kubátová2.120
66Markéta Šmídková22
67Lenka Zlámalíková22
68Jana Hrušková1.500100
69Niki Zgafasová10000
70Jan Kovařík11
71Jana Novotná0.600000
72Petra Miartušová0.500000
73Ivan Růžička0.400000
74Milan Svrček0.30000
75Martin Zajíček0.30
76Kateřina Štrbáková0.300
77Drahomíra Venclová0.30000
78Pavel Jeřábek0.300
79Petra Špotáková0.300
80Zdenka Růžičková0.200000
81Mirka Zaisová0.2000
82Michaela Hašková0.200
83Alena Fiedlerová0.20
84Milena Seidlová0.20
85Dana Němečková0.20
86Marek Lašťovka0.10
87Daniel Turek0.1000
88Eva Pařízková0.100
89Marie Jílková0.100
90Jaroslav Biolek0.10
91Vladimír Vladyka0.100
92Marta Marinová0.10
93Dagmar Mannheimová0.10
94Marcela Tauferová0.100
95Tomáš Machálek0.10
96Roman Čejka0.10
97Zuzana Marinková0.10
98Renata Volfová0.10
99Michaela Borecká0.10
100Jiří Chudoba00
101Tomáš Hanák00
102Jaroslav Chudoba00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace