07. 09. T Třinec Info
14. 09. QT Brno Info Přihlášení
15. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2018

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2018.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9qt10qt11Kompenzační body
1Jiří Kamín2600501336850361746042
2Jana Vágnerová247501955165510264217
3Pavel Vojáček237.7179332819182655425029.7
4Břetislav Basta2220425133950115028
5Vojta Vacek2173928421215361350162219
6Martin Hrubý197301810222846303033260
7Luboš Vencl194283311394612236
8Pavel Podbrdský18955335546
9Petr Landa185062246530421926
10Martina Iliasová178.316017424203922.3
11Tomáš Rodr174241736201826191922466
12Milena Filipová1721924241363039
13Vít Sázavský16826301524163933
14Martin Daněk166462224133922
15Zbyněk Burda162.5128558911143924518.5
16Martin Vacek162182620184619121591433
17Aleš Horák161220286502215102410
18Jana Vacková1594241214361231683615
19Jaromír Buksa152813164425518
20Alexandra Willerthová148014011722361550
21Kateřina Rusá14833461022101720
22Martin Sobala14546205524
23Milan Kuděj141302833131720
24Filip Vojáček140.10505535
25Michal Sikora138552855
26Radek Mannheim137.207391126172019111116.2
27Raul Kačírek131939501711513
28Pavel Palička12750151930143316
29Michal Přikryl121365176202220
30Alena Jankovcová1180030012722628913
31Hana Závišková11320190016624111816
32Zuzana Strnadová11241608046181212
33Radana Williamsová109036130142491307
34Pavel Chaloupka10215113349430
35Dagmar Rusá82.102264284
36Martin Worek74.700392870
37Věra Majtánová6671039186814
38Pavel Žibřid6093318
39Jiří Kučka58.501526020150
40Karel Sikora50161330
41Jiří Kracík4807410021708
42Jindra Buksová46.102433610
43Niki Zgafasová40.3300289
44Hana Žibřidová40.126140
45Markéta Gutmanová381012115
46Josef Nerodil31.50037251400
47Marcela Havelková31.21305130
48Marek Holba29.111180
49Lenka Paličková28.320170
50Eva Baďurová28.2140140
51Jana Hrušková28.1612100
52František Růžička22.4000904450
53Jindřich Sikora19.15000850
54Jolana Kajzarová16.32082040
55Viktor Hagenhofer15.4600011070
56Petra Miartušová14.3041000
57Petr Kuča7.9000700000
58Marie Worková6.40006
59Jiřina Fišerová4.30031
60Zuzana Skálová4.2202
61Mirka Zaisová3.403000
62Radek Baďura33
63Jana Novotná2.5000020
64Michaela Marečková2.210000
65Zuzana Pospíšilová1.9010000
66Petra Špotáková1.200000000
67Daniel Turek0.8000000000
68Alena Fiedlerová0.70000
69Dana Fialová0.6000
70Len H. Böhmová0.500000
71Dagmar Mannheimová0.400
72Gabriela Gugová0.30000
73Hana Kawiková0.300
74Alena Takáčová0.200
75Sebastián Sázavský0.2000
76Jaromír Haupt0.200
77Jaroslav Biolek0.10
78Marek Lašťovka0.10
79Jakub Hrazdira0.10
80Milan Fišer0.100
81Jan Kovařík0.10
82Helena Červenková0.10
83Jan Zvěřina0.10
84Tomáš Seidler0.10
85Eva Pařízková0.10
86Marcela Mojžíšová0.10
87Alžběta Anna Urbanová0.10
88Monika Pecková00
89Lenka Urbanová00
90Vít Hošek00
91Marcela Tauferová00
92Jana Kuncová00
93Marie Jílková00
94Eva Vondrášková00
95Marie Svatoňová00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace