07. 09. T Třinec Info
14. 09. QT Brno Info Přihlášení
15. 09. LIGA Brno Info
9. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010

9. kvalifikační turnaj, Pardubice

Sezona: 2010

Datum: 17. července 2010

Místo konání: Pardubice, Kulturní dům Hronovická (Hronovická 406)

Počet kol: 15

Kapacita: 100, přihlášeno 54

Pořadatel: Petra Kučová, petra.kucova@volny.cz, telefon: 724185910

Hlavní rozhodčí: Dana Kučová

Počet hráčů: 53

Průměrná žebříčková síla hráčů: 1649.6

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínáníTurnaj
1Michal Sikora1214526.1585385713719. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010
2Kateřina Rusá1114134.25830902123.519. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010
3Martin Kuča1113773.65603717133.5-19. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010
4Milan Kuděj1013568.2564556713919. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010
5Hana Kučová1013244.9548455813619. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010
6Petr Vejchoda1012383.15555434122-19. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010
7Tomáš Rodr1011857.65449115134.519. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010
8Jaromír Buksa1011568.7529012513119. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010
9Aleš Horák9.511517.85334431108-19. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010
10Břetislav Basta913146.8569260912619. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.899, 1.0, 681.0, 31.1.

Více...

Nejlepší tah

Radana Williamsová: NEZOB(A)TI, 171 bodů

Více...

Žebříček

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnajiPočet partiíDatum poslední partie
1Pavel Podbrdský20210+190530. ledna 2010
2Martin Kuča19660+13104117. července 2010
3Martin Sobala19450+1106723. května 2010
4Michal Sikora1885+94+221131817. července 2010
5Pavel Žibřid18750097015. května 2010
6Petr Landa186300135319. června 2010
7Luboš Vencl185900112419. června 2010
8Lenka Fuhrmannová18550028628. října 2007
9Milan Kuděj1848+48+144102817. července 2010
10Romana Vlková18470-183124. února 2008

Více...

Šplhoun:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
19Kateřina Rusá1812+101+322

Propadák:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
233Josef Grosskopf1464-107-11948

Další info

Hrací systém: švýcarský systém, Dubov

Pozvánka Seznam turnajů