07. 09. T Třinec Info
14. 09. QT Brno Info Přihlášení
15. 09. LIGA Brno Info
8. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009

8. kvalifikační turnaj, Hradec Králové

Sezona: 2009

Datum: 30. května 2009

Místo konání: Hradec Králové, ZŠ Jiráskovo náměstí (Jiráskovo nám.)

Počet kol: 15

Pořadatel: Zbyněk Burda, burdaz@centrum.cz, telefon: 602 736 945

Hlavní rozhodčí: Zbyněk Burda

Počet hráčů: 64

Průměrná žebříčková síla hráčů: 1643.7

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínáníTurnaj
1Martin Sobala1214382.15882817137.518. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009
2Petr Landa1213119.8547153813618. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009
3Michal Sikora111567363141123137.518. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009
4Martin Kuča1114449.15769931132.5-18. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009
5Pavel Chaloupka1013263.25599561133.5-18. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009
6Pavel Podbrdský1013105.85884363136-18. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009
7Milan Kuděj1012391.25601321130.518. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009
8Hana Kučová1011112.8486049810708. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009
9Jana Vacková9.511172.45271127121.5-18. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009
10Martin Vacek912297.6537628713518. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.807, 1.0, 680.6, 32.1.

Více...

Nejlepší tah

Jiřina Fišerová: BLOUDITI, 149 bodů

Více...

Žebříček

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnajiPočet partiíDatum poslední partie
101Zdena Ciprová15790-132117. února 2007
102Pavla Sýkorová15780-1321. října 2000
103Oldřich Doseděl1577002014. listopadu 1999
104Jaroslav Karpíšek157600514. listopadu 1998
105Věra Beranová15750+219528. května 2005
106Jindřich Sikora1572+62+6929110030. května 2009
107Eva Holzová15700+1918. dubna 2009
108Zuzana Skálová15690+1603 7. března 2009
109Hedvika Šimíčková15650+13710. června 2001
110Petra Kučová15630+24810. října 2004

Více...

Šplhoun:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
46Alexandra Willerthová1730+35+1323

Propadák:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
400Michaela Marečková1354-48-7563

Další info

Hrací systém: švýcarský systém - Dubov

Pozvánka Seznam turnajů