Poslední turnaj:

Výsledky turnaje zatím nejsou k dispozici.

12. 12. T Třinec Info
09. 01. MR Hradec Králové Info
1. kvalifikační turnaj, Dolní Břežany

Kvalifikace na mistrovství republiky 2020

Do kvalifikace se započítává 7 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2020.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1Kompenzační body
1Zděnka Pařízková
2Petra Fišerová
3Milan Fišer
4Martin Worek
5Marie Worková
6Jaromír Haupt
7Dagmar Mannheimová
8Hana Kawiková
9Aleš Kika
10Jan Votava
11Alena Fiedlerová
12Petra Miartušová
13Filip Vojáček
14Zuzana Pospíšilová
15Michal Přikryl
16Lenka Paličková
17Pavel Palička
18Jana Pečenková
19Marián Viochna
20Martin Sobala
21Zuzana Skálová
22Jolana Kajzarová
23Martin Kuča
24Karel Sikora
25Vít Sázavský
26Michal Sikora5555
27Tomáš Rodr5050
28Milan Kuděj4646
29Martin Hrubý4242
30Pavel Podbrdský3939
31Vojta Vacek3636
32Jana Vacková3333
33Kateřina Rusá3030
34Břetislav Basta2828
35Josef Nerodil2626
36Marek Holba2424
37Martin Vacek2222
38Aleš Horák2020
39Petr Landa1919
40Jiří Kracík1818
41Milena Filipová1717
42Luboš Vencl1616
43Zbyněk Burda1515
44Jana Novotná1414
45Jaromír Buksa1313
46Alena Jankovcová1212
47Věra Majtánová1111
48Jana Vágnerová1010
49Martina Iliasová99
50Pavel Vojáček88
51Žaneta Leová77
52Pavel Chaloupka66
53Mirka Zaisová55
54Raul Kačírek44
55Jiří Kamín33
56Marcela Havelková22
57Radim Hyršovský11
58Markéta Gutmanová0.50
59Radana Williamsová0.30
60Radek Mannheim0.30
61Jindra Buksová0.20
62Dagmar Rusá0.20
63Viktor Hagenhofer0.10
64Alexandra Willerthová0.10
65František Růžička0.10
66Hana Závišková0.10
67Petr Kuča0.10
68Niki Zgafasová0.10
69Michaela Marečková0.10
70Libuše Chládková0.10
71Len H. Böhmová0.10
72Gabriela Gugová0.10
73Adéla Svítková0.10
74Daniel Turek0.10
75Eva Pařízková0.10
76Marcela Steiglová0.10
77Ingrid Hubáček00
78Ondřej Vlach00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace