Mistrovství ČR ve scrabble

Statistiky partií 2017 - kvalifikační turnaje

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Břetislav Basta683928158.1%5533816073
Jaromír Buksa624022064.5%5313636156
Zbyněk Burda956034163.7%49836911290
Martin Daněk533320062.3%4583595933
Milena Filipová442717061.4%4693624937
Marek Holba603426056.7%5203604854
Aleš Horák904644051.1%5313629377
Martin Hrubý1045448252.9%4583519485
Pavel Chaloupka533122058.5%4413555340
Alena Jankovcová955045052.6%45934510139
Jiří Kamín1046044057.7%45235510570
Martin Kuča26179065.4%4763882831
Jiří Kučka864241350.6%5273489777
Milan Kuděj533320062.3%4573585234
Petr Landa955638159.5%5673688998
Radek Mannheim954946051.6%5133639157
Pavel Palička452816163.3%4723645135
Pavel Podbrdský35296082.9%4943894138
Michal Přikryl864739054.7%4873637983
Tomáš Rodr1035746055.3%5073709994
Kateřina Rusá774630160.4%5583708276
Martin Sobala422912170.2%5273913842
Martin Vacek1046242059.6%48135611254
Vojta Vacek1045647154.3%46035210871
Jana Vacková1045846055.8%55235710071
Jana Vágnerová865629165.7%44436410153
Luboš Vencl714426162.7%4993687546
Filip Vojáček714229059.2%4663696564
Pavel Vojáček865630065.1%4893659172
Alexandra Willerthová864541052.3%4903467449
Pavel Žibřid362511069.4%5603773632
Hana Žibřidová453312073.3%4803725043
 
Autor: Tomáš Kuča
© 2008