Mistrovství ČR ve scrabble

Statistiky partií 2018

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Břetislav Basta1298048162.4%5773811921
Jaromír Buksa794633058.2%4943601819
Zbyněk Burda1387860056.5%555359127
Martin Daněk644222065.6%458359127
Milena Filipová1116842161.7%5313702020
Aleš Horák1467868053.4%4913531414
Martin Hrubý1478958060.5%4753601816
Martina Iliasová1035151150.0%466353117
Alena Jankovcová1155757150.0%481348227
Raul Kačírek1125953052.7%5303542115
Jiří Kamín1469649166.1%500361156
Milan Kuděj814536055.6%457356139
Petr Landa1227150158.6%501367148
Radek Mannheim1367164152.6%489356126
Pavel Palička824636056.1%4523492115
Pavel Podbrdský463312172.8%55037959
Michal Přikryl984751048.0%45935788
Tomáš Rodr1478858160.2%4913692221
Kateřina Rusá734230158.2%531367137
Vít Sázavský1046143058.7%4913621715
Michal Sikora644321067.2%5823821116
Martin Sobala795920074.7%5333911112
Zuzana Strnadová1216259051.2%4883571719
Martin Vacek1478265055.8%5223571911
Vojta Vacek1478561158.2%5693691518
Jana Vacková1478067054.4%5163571613
Jana Vágnerová1238142065.9%55536497
Luboš Vencl1147044061.4%4923681716
Pavel Vojáček1328250062.1%5013661814
Filip Vojáček624021165.3%51937679
Alexandra Willerthová1296861052.7%4653462313
Hana Závišková1065452050.9%4913542013
 
Autor: Tomáš Kuča
© 2008