11. 02. QT Praha Info Přihlášení Přihlásit
12. 02. LIGA Praha Info
25. 03. QT Přerov Info

Statistiky partií 2010

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Martin Sobala16211943073.5%515382111109
Aleš Horák18911771162.2%490356140125
Jiří Kamín18111465263.5%47035714184
Ivo Hradský19110981157.3%514356152150
Radek Mannheim17710374058.2%54936013287
Martin Hrubý1809386151.9%48235713395
Michal Sikora1569066057.7%573376113107
Martin Vacek1548767056.5%47835917093
Jana Vacková1578769155.7%514353158103
Zbyněk Burda1578472153.8%509353167123
Pavel Vojáček1398256159.4%50136912799
Věra Majtánová1577978050.3%514353141113
Alexandra Willerthová1317555157.6%5223507652
Eva Baďurová1757598243.4%44633515278
Martin Kuča947321077.7%4983838980
Milan Kuděj1217150058.7%49836811977
Petr Landa1147043161.8%550376128133
Žaneta Leová1286959053.9%4773528864
Martin Kapler1126844060.7%53036310893
Jiří Kučka1286760152.7%496345135102
Tomáš Rodr1316764051.1%458354120106
Marek Lašťovka1056639062.9%460362114107
Břetislav Basta1116546058.6%547372108116
Jiří Kracík1286563050.8%52834514557
Josef Nerodil1356569148.5%5083348278
Jindra Buksová1156451055.7%53335112786
Kateřina Rusá1066442060.4%499366108102
Ludmila Krejčí976433066.0%49737310283
Pavel Chaloupka976334064.9%4863719390
Luboš Vencl986235163.8%4773699569
Jaromír Buksa966135063.5%47636110178
Jakub Závada1006138161.5%5373665154
Jindřich Sikora1416178244.0%46233510068
Milena Filipová1006040060.0%57837011198
Tereza Matějková1276066147.6%5373507566
Jana Vágnerová1155758049.6%47935111752
Iveta Vondrátová915437059.3%4773589472
Vít Sázavský955441056.8%5413668677
Radim Hyršovský1165363045.7%47835412074
Martin Daněk835132061.4%5443708274
Hana Žibřidová775027064.9%4753609080
Filip Vojáček934944052.7%45534610152
Hana Kučová904940155.0%5683578671
Yvetta Hlubinková914942053.8%4683583418
František Růžička984949050.0%43233110156
Marián Viochna1034854147.1%4863466642
Pavel Žibřid734726064.4%5423727864
Dagmar Rusá1054658144.3%44733911282
Radana Williamsová1034657044.7%45833710054
Jiří Matějček874641052.9%5013608384
Marek Holba784533057.7%5193757487
Josef Grosskopf1004453345.5%50033210172
Richard Valent794335155.1%4533451915
Markéta Gutmanová734229258.9%4753597062
Zuzana Skálová814040150.0%4753422211
Michal Přikryl813941148.8%5403707781
Viktor Hagenhofer1013962038.6%47332410027
Mirka Zaisová933458137.1%4653299543
Jaroslav Kodym583424058.6%5023576543
Sára Matějková593425057.6%5253573220
Zuzana Strnadová683335048.5%4043338054
Lucie Jechová773145140.9%4323249131
Josef Pustka683038044.1%4583336630
Pavlína Prokůpková753045040.0%4543376635
Petr Kuča782948137.8%4563157934
Zuzana Pospíšilová822854034.1%4593378034
Ivan Růžička632735143.7%4403146528
Dana Klimešová532627049.1%4843343424
Pavel Podbrdský31265083.9%4893922421
Jana Hrušková602534142.5%4243275532
Renata Volfová612437039.3%4493335430
Pavel Palička442321052.3%5133493625
Martin Tancer322210068.8%4843763525
Jiřina Fišerová422121050.0%4403393619
Šárka Valentová692049029.0%479314163
Martina Iliasová511931138.2%4633414937
Petr Kaňovský421923045.2%4163344216
Alena Fiedlerová581741029.3%4123076114
Hana Závišková361719047.2%4783513218
Lenka Paličková441628036.4%4743413327
Gabriela Gugová581642027.6%4793055113
Barbora Hrůzová611644127.0%4363235623
Jan Kovařík351519144.3%5363422817
Libuše Bednarzová531538028.3%42431160
Petra Miartušová421527035.7%4323183820
Tomáš Fanta331518045.5%4423322918
Radek Baďura281414050.0%4383442216
Michaela Marečková441430031.8%4373083716
Marcela Kouřilová351322037.1%4403343110
Jolana Kajzarová351322037.1%45632800
Zdenka Růžičková441232027.3%361291480
Vladimír Vladyka331221036.4%398312305
Ladislav Čevela261115042.3%4773292512
Livia Kubátová271116040.7%3853303211
Lenka Zlámalíková351124031.4%4113163418
Drahomíra Venclová651153117.7%368289588
Dana Závadová271116040.7%41233700
Martin Válek241113045.8%4363232513
Dana Fialová421130127.4%388311487
Alena Jankovcová271116040.7%457338245
Marcela Tauferová351124031.4%406311373
Jiří Frejka18108055.6%3863342014
Petr Vejchoda15105066.7%4743701814
Petr Burda17107058.8%4133571917
Michal Závada231013043.5%37732950
Niki Zgafasová26917034.6%392310248
Jan Suchánek1798052.9%4343531513
Marie Kaňovská1798052.9%405347229
Dana Pokorná1889147.2%4213412311
Eva Pařízková26818030.8%3653012810
Milan Svrček18711038.9%448312217
Dana Holatová26719026.9%344284221
Robert Vlk1578046.7%4473621820
Jitka Svrčková18612033.3%387313168
Martin Ďuriš18612033.3%399319177
Dušan Růžička1569040.0%441331139
Zuzana Krejčová853062.5%43234694
Vladimír Kaňovský16510134.4%371306123
Veronika Pavlů17512029.4%336287213
Martin Zajíček945044.4%39432953
Jaroslav Chudoba945044.4%414319124
Petr Buryan945044.4%40531300
Kristýna Kahánková945044.4%39534800
Barbora Červenková14410028.6%404328115
Raul Kačírek945044.4%42133572
Zdeněk Vencl17413023.5%387279152
Milan Vaněk945044.4%35129860
Blanka Kovaříková17413023.5%364306172
Sebastián Sázavský13310023.1%430304117
Zuzana Marinková936033.3%39432841
Věra Rudolfová936033.3%381310102
Zdenka Rosypalová4934606.1%345257381
Eva Pavlorková17314017.6%45433563
Jiří Chudoba936033.3%39231872
Lukáš Karlec936033.3%37932432
Jaroslav Biolek16313018.8%411299153
Aleš Kika17314017.6%41230700
Tomáš Závada936033.3%41031000
Petr Vetešník835037.5%41035084
Ondřej Janovič826025.0%39832053
Jana Střítezská927022.2%38328492
Radka Hanusová927022.2%329288110
Jan Hálek826025.0%41333375
Marcela Černotíková927022.2%37933382
Miroslava Telecká927022.2%34929900
Marcela Nováková927022.2%37130971
Ivo Geiger826025.0%34830170
Jiřina Lehká826025.0%40230391
Petr Cigoš918011.1%40626100
Jana Poláková1611506.3%28724300
Kateřina Drnková716014.3%374309111
Alice Svobodová918011.1%309258100
Michaela Šindelovská918011.1%42130600
Jiří Novák918011.1%382310103
Jindřiška Králová80800.0%32429141
Irena Ševčíková40400.0%31726910
Eva Nováková90900.0%26022290
Jiří Vilím90900.0%33727700
Pavlína Juráková50500.0%33131181
Josef Černotík90900.0%35330564
Jan Novák80800.0%32730372
Radka Gurecká30300.0%32229240
Hana Kawiková80800.0%34626400