16. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
20. 08. QT Dolní Kralovice Info
03. 09. T Třinec Info
1. kvalifikační turnaj, Kladno, 2010

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Martin Sobala810427.8384888453.51
2Pavel Podbrdský78652.7345845051-1
3Martin Kapler78523.6336446450-1
4Martin Kuča78145.1335327252.5-1
5Pavel Žibřid778453050438471
6Marek Lašťovka77769.233379155.51
7Jaromír Buksa76757.6325319461
8Jindřich Sikora6.56703.63233-5848.51
9Jana Vacková6.56620.53097-946.5-1
10Pavel Vojáček68484.23515472481
11Martin Vacek68301.9328546748-1
12Petr Landa68152.7334927652.5-1
13Břetislav Basta68022.4336032749.51
14Martin Tancer67841.13354384451
15Jaroslav Kodym67800.4325236646.51
16Jiří Kamín67799.8335728247.5-1
17Ludmila Krejčí67730.7344226846-1
18Milan Kuděj67364.1341134838.5-1
19Dagmar Rusá67253.7312526544-1
20Markéta Gutmanová58604.9348853647.51
21Pavel Chaloupka57965.93419248511
22Iveta Vondrátová57588.8335238941.51
23Michal Sikora57242.5336124541.5-1
24Kateřina Rusá57189.7327924242-1
25Aleš Horák57168.7329215245-1
26Martin Hrubý57047.8321517643.5-1
27Josef Grosskopf5673029576447-1
28Mirka Zaisová56725.5318912641.5-1
29Ivo Hradský56653313125461
30Michal Přikryl56513.431952043.51
31Radim Hyršovský56501.532769738.5-1
32Jiří Matějček56473.132132642.51
33Radek Mannheim56249.22798-4747-1
34Jiří Kučka56180.23003-10746.51
35Lucie Jechová56020.62993-240.51
36František Růžička56006.52970-17746.5-1
37Hana Závišková55927.82939-7642-1
38Alexandra Willerthová55873.53192-1736.51
39Jiří Frejka55214.12986-23438-1
40Filip Vojáček47046.8312720643.5-1
41Jan Kovařík46710.1315118639.5-1
42Jindra Buksová46667.1328815038.5-1
43Jiří Kracík46595284011045-1
44Luboš Vencl46523.9332843411
45Josef Nerodil46351.2271040471
46Zbyněk Burda46203.5308612536-1
47Alena Jankovcová46025.1305197361
48Jana Vágnerová45981.73181-15381
49Vít Sázavský45774.9312013351
50Martina Iliasová455673105-7535-1
51Livia Kubátová45485.52991-11637-1
52Dana Klimešová45319.72996-3632.51
53Petr Kuča452422890-222401
54Jiřina Fišerová45133.82966-30740-1
55Eva Baďurová45055.82908-34041-1
56Niki Zgafasová44790.52825-277371
57Jaroslav Chudoba44763.12878-27435-1
58Věra Majtánová44177.42918-52936.5-1
59Gabriela Gugová3.55337.629373230.50
60Zuzana Pospíšilová35953.830836635-1
61Tomáš Rodr352453013-159361
62Renata Volfová35152.43021-17634.5-1
63Blanka Kovaříková35140.92853-218391
64Viktor Hagenhofer34956.12855-16534.51
65Ivan Růžička34801.92720-27638.51
66Dana Pokorná34779.72904-308371
67Zuzana Marinková347522955-29635.51
68Michaela Marečková34678.12712-68291
69Jana Hrušková34207.52835-33831.51
70Jiří Chudoba34151.92864-48035-1
71Petra Miartušová33645.82709-57534-1
72Marcela Tauferová2.54681.22772-26835.50
73Alena Fiedlerová2.54525.42825-327350
74Eva Pařízková2.543972782-23930.50
75Veronika Pavlů2.54060.22640-25428.50
76Zdenka Růžičková2.53749.42616-475342
77Dana Holatová2.53271.72634-55029.50
78Drahomíra Venclová1.53289.12623-48827.50
79Zdenka Rosypalová0.52082.32334-90931.50

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.899, 1.0, 681.0, 31.1.