16. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
20. 08. QT Dolní Kralovice Info
03. 09. T Třinec Info
11. kvalifikační turnaj, Bohumín, 2007

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Iveta Vondrátová87703.73308369471
2Martin Tancer78089.4341168839-1
3Martin Vacek78036.13336516461
4Martin Hrubý77933.73366522441
5Zbyněk Burda77714.13368321481
6Jana Vacková77455.9320032946.51
7Dagmar Rusá77265.2301330746.5-1
8Lenka Paličková77257.7323514649-1
9Marek Lašťovka68306.3356939550-1
10Ludmila Krejčí68129325930355-1
11Pavel Podbrdský67987.4344433449.5-1
12Pavel Vojáček67983.2341535849-1
13Milena Filipová67911.4337743146-1
14Hana Kučová67767.8324138547.5-1
15Pavel Žibřid67450.8353439239-1
16Petr Landa67441.7324916950.5-1
17Jiří Frejka67192.8323029543-1
18Dana Pokorná67028.4342327139-1
19Milan Kuděj66922.9331425839.5-1
20Robert Vlk66838.7337513642.51
21Břetislav Basta66547.33265-35461
22Aleš Horák57614.2336526948.51
23Michal Přikryl57170.4337320244-1
24Karel Sikora57091.4333350933.51
25Hana Žibřidová56992.631866249-1
26Anna Rybínová56948309820045.51
27Alexandra Willerthová56936.5309622544.51
28Jaromír Nohavica56914.53162119471
29Pavel Chaloupka56798.1334018540-1
30Marián Viochna56728.23076249-1
31Martin Kuča56683.3328738451
32Jaromír Buksa56622.2327814740.51
33Romana Vlková56540.432706941.5-1
34Jiří Kracík56525.631213544.5-1
35Martin Ďuriš56513.6330711639-1
36Markéta Gutmanová56434.63164-97481
37Jiří Kamín56414.531114543.51
38Jindra Buksová56242.831561241-1
39Michal Bahník56170.531066739.51
40Josef Grosskopf56141.83005-2643-1
41Jindřich Sikora5586630293637.51
42Ladislav Čevela55493.4287950341
43Martin Daněk4.56788.432462347.51
44Marek Holba4.56544.63162-3146.5-1
45Petr Vetešník46861.53291278391
46Martina Nohavicová46519.2306012842-1
47Martin Kapler46414.73239182371
48Sára Matějková46409.9318816537.5-1
49Vladimír Vyrobik46177.429786241.51
50Jiří Matějček46052.2312528391
51Tereza Valentová46019.1305214435.51
52Yvetta Hlubinková45983.13144-11342-1
53František Růžička458923043-22446-1
54Pavel Palička45886.83118-91411
55Hana Závišková45771.931158932.5-1
56Filip Vojáček45701.8302214131-1
57Zuzana Skálová45605.72957-18742-1
58Jan Novák454882877-21642.5-1
59Zuzana Pospíšilová45428.42995-20740.51
60Václav Jára451732910-345431
61Ivana Grygarová44553.82869-340351
62Dana Závadová36322.63066156391
63Josef Nerodil35803.130125535.5-1
64Barbora Červenková35761.92987-10341.51
65Michal Becke35519.23031-15739.51
66Nikola Petrová34982.82793-115311
67Jitka Svrčková34905.82803-31339-1
68Libuše Bednarzová34889.12892-31137.5-1
69Žaneta Leová34810.62881-331381
70Eva Baďurová34760.23022-19030.51
71Milan Svrček346012937-30533.51
72Martina Iliasová34583.92921-44938.51
73Michal Závada34494.82735-598451
74Jiří Janatka34458.92927-342331
75Markéta Šmídková34323.12741-50138.5-1
76Petra Špotáková34041.42816-45332-1
77Jan Vlček33550.32654-589331
78Milena Žárská2.54280.92643-268300
79Jiří Palička2.54256.92460-7725.50
80Martin Kempný2.53824.62704-42625.50
81Eliška Vlčková2.536132486-524320
82Radek Mannheim2.53530.62685-41824.50
83Adam Bártů23951.32714-43431.5-1
84Miroslav Vaňo23943.72679-61038-1
85Iva Hromková23263.210261706-1
86Michael Le0.5562.11930-150829.50

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.573, 1.0, 665.0, 26.5.