29. 06. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info Přihlášení Přihlásit
27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2024

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2024.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5Kompenzační body
1Vojtěch Vacek2075055195528
2Petr Landa1732224394246
3Pavel Podbrdský138424650
4Jana Vágnerová13418421955
5Martin Daněk11524223336
6Tomáš Rodr112194242639
7Radek Mannheim10926361730
8Martin Sobala1015546
9Kateřina Rusá10036133912
10Pavel Vojáček98.750111324.7
11Martin Hrubý9846033811
12Vít Sázavský9630391215
13Jana Vacková93103203624
14Jiří Kamín92530261615
15Luboš Vencl925042
16Zbyněk Burda86.31215222017.3
17Martina Iliasová8314421314
18Jaromír Buksa82825022
19Břetislav Basta81282033
20Martin Vacek70123028
21Alena Jankovcová6713181026
22Alexandra Willerthová65.205510
23Pavel Palička642836
24Jan Votava633330
25Pavel Chaloupka604614
26Markéta Gutmanová592011919
27Filip Sázavský593920
28Ivo Hradský58.13301852
29Hana Závišková53.561415018
30Jiří Kracík53.42801708
31Radana Williamsová4571011710
32Mirka Zaisová44.31619405
33Milena Filipová42161412
34Jaromír Haupt391524
35Roman Čejka36.3170163
36František Růžička32.120822
37Martin Kuča2626
38Aleš Horák211119
39Dagmar Rusá18.69009
40Marcela Havelková18.21017
41Věra Majtánová1818
42Hana Kučová1717
43Jindra Buksová1616
44Daniel Turek13.906007
45Eva Baďurová1313
46Niki Zgafasová1376
47Michal Sikora99
48Jan Řepka88
49Josef Nerodil7.540300
50Petr Kuča7.10060
51Dana Fialová77
52Jana Hrušková6.106
53Zuzana Skálová55
54David Shánělec55
55Gabriela Gugová4.1004
56Viktor Hagenhofer4.1013
57Raul Kačírek44
58Dana Pokorná3.2300
59Hana Kawiková30200.7
60Sebastián Sázavský2.102
61Aleš Kika1.2010
62Jiřina Fišerová1.101
63Jana Brečková0.500
64Adéla Svítková0.400
65Jana Zachová0.400
66Petra Miartušová0.400
67Len H. Böhmová0.300
68Lenka Paličková0.30
69Jaroslav Biolek0.20
70Lucie Bystroňová Vyplelová0.20
71Alena Fiedlerová0.10
72Michaela Marečková0.10
73Martin Prokop00
74Novák Jaromír00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace