29. 06. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info Přihlášení Přihlásit
27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
24. 08. QT Třinec Info
4. kvalifikační turnaj, Hradec Králové

Kvalifikace na mistrovství republiky 2024

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2024.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4Kompenzační body
1Alena Fiedlerová
2Jindra Buksová
3Vojtěch Vacek17950551955
4Petr Landa12722243942
5Martin Sobala1015546
6Vít Sázavský9630391215
7Pavel Vojáček91.5501130.5
8Kateřina Rusá88361339
9Pavel Podbrdský884246
10Martin Hrubý87460338
11Martina Iliasová8314421314
12Radek Mannheim79263617
13Martin Daněk79242233
14Jana Vágnerová79184219
15Jiří Kamín775302616
16Tomáš Rodr731942426
17Martin Vacek70123028
18Jana Vacková691032036
19Zbyněk Burda65.312152216.3
20Alexandra Willerthová65.205510
21Pavel Palička642836
22Jan Votava633330
23Jaromír Buksa608250
24Filip Sázavský593920
25Ivo Hradský56.1330185
26Luboš Vencl5050
27Břetislav Basta482820
28Pavel Chaloupka4646
29Jiří Kracík45.4280170
30Milena Filipová42161412
31Alena Jankovcová41131810
32Markéta Gutmanová4020119
33Mirka Zaisová39.3161940
34Jaromír Haupt391524
35Roman Čejka36.3170163
36Hana Závišková35.5614150
37Radana Williamsová35710117
38František Růžička32.120822
39Martin Kuča2626
40Aleš Horák211119
41Věra Majtánová1818
42Hana Kučová1717
43Eva Baďurová1313
44Dagmar Rusá9.6900
45Michal Sikora99
46Jan Řepka88
47Josef Nerodil7.24030
48Niki Zgafasová77
49Dana Fialová77
50Daniel Turek6.90600
51Petr Kuča6.6006
52Jana Hrušková6.106
53David Shánělec55
54Zuzana Skálová55
55Raul Kačírek44
56Dana Pokorná3.2300
57Hana Kawiková3.1021
58Sebastián Sázavský2.102
59Marcela Havelková1.210
60Aleš Kika1.2010
61Viktor Hagenhofer1.101
62Adéla Svítková0.400
63Petra Miartušová0.400
64Jana Brečková0.30
65Lenka Paličková0.30
66Jaroslav Biolek0.20
67Lucie Bystroňová Vyplelová0.20
68Jana Zachová0.20
69Gabriela Gugová0.100
70Len H. Böhmová0.10
71Jiřina Fišerová0.10
72Michaela Marečková0.10
73Martin Prokop00
74Novák Jaromír00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace